Digimon Story: Cyber ​​Sleuth Hacker'ın Hafıza Oyunu 2 Yeni Karakteri Ortaya Çıkardı

Digimon Story: Cyber ​​Sleuth Hacker'ın Hafıza Oyunu 2 Yeni Karakteri Ortaya Çıkardı

Bu yıl Japonya'da 320'den fazla Digimon gemisi içeren PS4/Vita oyunu, 2018'in başlarında Batı'da

Bandai Namco Eğlence meydana çıkarmak Perşembe günü Digimon Story için iki yeni kadın karakter: Cyber ​​Sleuth - Hacker's MemoryOyun istasyonu4 ve PlayStation Vitaoyun.

Oyunda yeni karakter Erika Mishima ve geri dönen karakter Fei yer alacak. Erika, 'beynini EDEN sunucusuna (yeni nesil bir web hizmeti) bağlama özel gücüne ve EDEN ağını hackleme yeteneğine sahip dahi bir bilgisayar korsanıdır.'

Fei, 'Zaxon adlı hacker grubunun şiddetli lideridir. O, başkalarının hayatlarını mahvetmekten zevk alan acımasız bir liderdir.'Oyunun Japonca ve İngilizce web siteleri de yeni ekran görüntüleri yayınladı.

ss02 ss03 ss04 ss05 ss06 ss07 ss08 ss09
ss01 ss02 ss03 ss04 ss05
ss06 ss07 ss08 ss09

Yeni oyun bu yıl Japonya'da piyasaya çıkacak vemevcut2018'in başlarında Batı'da. Yayında orijinal Japonca dublaj ve İngilizce ve Almanca altyazılar yer alacak. Oyun, PS4 için fiziksel ve dijital olarak ve PS Vita için dijital olarak sunulacak.

İlk Digimon Story Cyber ​​Sleuth oyunu gibi, Digimon Story: Cyber ​​Sleuth - Hacker's Memory de gerçek ve dijital dünyada geçen bir 'yükselen RPG' olacak. Oyun, ilk oyunla aynı ortamda geçen ve bir noktada Dagomon'un Odaiba'da görüneceği 'Cyber ​​Sleuth'un diğer tarafı' hakkındaki hikayeyi anlatacak. Oyunda yükseltilebilecek 320'den fazla Digimon olacak.

Oyun, hatırlamadığı bir olay için suçlu olarak damgalandıktan sonra bilgisayar korsanlarının dünyasına dalan yeni bir kahramanı (sağda görülüyor) içeriyor. Değiştirilebilen adı Keisuke Amasawa'dır (Bandai Namco Entertainment, soyadını Amazawa olarak da telaffuz eder).

Yeni oyun, önceki oyundan bazı haritaları paylaşacak, ancak toplam 90 harita için 30 yeni harita ekleyecek. Oyun, Japonya'da ilk kez PS4'te piyasaya sürülecek olan orijinal Digimon Story: Cyber ​​Sleuth oyunuyla birlikte gönderilecek.

Bandai Namco Entertainment aslenpiyasaya sürülmüşDigimon Story Cyber ​​Sleuth, Mart 2015'te Japonya'da PS Vita'da ve ardından Şubat 2016'da Amerika'da PS4 ve PS Vita için oyun yayınladı.

[Aracılığıyla Silikonra ]