Digimon Story: Cyber ​​Sleuth PS4, Amerika Kıtasında 2 Şubat Tarihli PS Vita Oyunu

Digimon Story: Cyber ​​Sleuth PS4, Amerika Kıtasında 2 Şubat Tarihli PS Vita Oyunu

DLC ön sipariş bonusları ayrıntılı

Bandai Namco EğlenceAmerika Pazartesi günü planladığını duyurdu.serbest bırakmak DigimonHikaye: Siber Sleuth açıkOyun istasyonu4 ve 2 Şubat 2016'da Amerika'da PlayStation Vita.

PS4 sürümü fiziksel bir sürüme sahip olacak, PS Vita sürümü ise yalnızca dijital olacak. PS4 versiyonunu ön sipariş veren oyuncular, siyah renk varyantı Agumon ve Gabumon için indirme kodları, Agumon için bir 'Taichi Yagami' kostüm seti, Agumon için bir erkek ve kadın 'kahraman' kostümü seti, bir 'faydalı eşya seti' ve batı sürümüne özel iki Digimon: 'Beezlebumon' (Beelzebumon) Patlama Modu ve Cherubimon.

Digimon Story Cyber ​​Sleuth'un hikayesitakip ederoyuncunun seçimine bağlı olarak ya bir kadın ya da erkek kahraman. Garip olaylar meydana gelmeye başladığında, kahraman bir 'Siber Dedektif' olur ve Digimon ve diğer insan müttefikleri Arata Sanada ve Nokia Shiromine ile birlikte gizemlerin ardındaki gerçeği arar. Bandai Namco Entertainment America, oyunu 2016 yılında Kuzey ve Güney Amerika'da piyasaya sürecek.Bandai Namco Oyunlarıaslındapiyasaya sürülmüşMart ayında Japonya'da PS Vita'da oyun.