Digimon Universe Appli Monsters Proje Detayları Nintendo 3DS Game

Digimon Universe Appli Monsters Proje Detayları Nintendo 3DS Game

Bandai Namco Eğlence'güverte savaşı RPG'si' geliştirir

Ağustos sayısındaŞueisha'sZ atlamadergisi özetlediDigimon Universe: Canavarları Uygulayın NintendoSalı günü 3DS oyunu.Bandai Namco Eğlenceoyunu geliştiriyor, ancak açıklanmış bir çıkış tarihi yok. Bandai, Bandai Namco Eğlence veAyak Animasyonuvardımeydana çıkarmakGeçen ay Digimon Universe: Appli Monsters multimedya projesi bir video oyunu alacaktı, ancak o zaman oyun hakkında daha fazla ayrıntı vermedi.

Oyun, bir 'güverte savaşı RPG'si olarak faturalandırılır. Oyuncular, belirli Appmon'ları elde etmek için özel fişleri tarayabilir. Dergi ayrıca, belirli Appmon'ları geliştirmek için belirli Appmon'ları birbirine 'Applink'leme' yeteneği ve belirli Digivolution'ları tetikleyen belirli Applink'ler gibi bazı mekanikleri de detaylandırıyor.

Bandai Namco Entertainment, tam sürümden önce bir demo sürümünü yayınlayacak.Digimon Universe: Appli Monsters multimedyaprojeayrıca hobi ürünleri ve bir televizyon animesi alıyor. Bir 'Appli Drive' oyuncak cihazı, Ekim ayının başında Japonya'da 4.500 yen (yaklaşık 43 ABD Doları) karşılığında gönderilecek ve cihazla birlikte kullanılacak çiplerin her biri 240 Yen (yaklaşık 2.30 ABD Doları) tutarında olacak.

animenin sitesi tarif eder dizinin hikayesi:

Dünyadaki herkes akıllı telefon uygulamalarını kullanıyor. Ancak içlerinde 'Appli Monsters' veya 'Appmon' adı verilen bilinmeyen yaratıklar gizlenir. Appmon, düşünme ve hareket etme yeteneğine sahip AI yaşam formlarıdır ve insanların ve sistemin arayüz oluşturmasına ve çalışmasına izin vermek için insan dünyası ile dijital alan arasındaki sınırda bulunur. Ancak internetin uçsuz bucaksız denizinde 'son patron AI' Leviathan, bir virüsle Appmon'un kontrolünü ele geçirir ve her sistemi hacklemeye başlar, böylece insan dünyasını net dünyasından kontrol etmeye başlar.

Ana karakter Haru Shinkai, Appli Drive'ı satın almaya yönlendirilir ve onu bir arama uygulaması canavarı olan Gacchimon'u gerçekleştirmek için kullanır. Appli Drive'da gizli olan sır nedir? Appmon'un bulunduğu net dünya ile gerçek dünya arasındaki gizemli alan nedir? İki Appmon'u birleştirebilen 'App Combine' nedir? Leviathan'ın gerçek amacı nedir?

Animenin kadrosu şunları içerir:Yumi UçiyamaHaru Shinkai olarak,Kokoro KikuchiGacchimon olarak veWataru TakagiUygulama Sürücüsü olarak.

anime olacakprömiyerüzerindeTV TokyoEkimde.