Digimon World Next Order PS Vita Oyunu Tanıtıldı

Digimon World Next Order PS Vita Oyunu Tanıtıldı

Japonya'da 2016 sürümü için planlanan oyun

Eylül sayısındanŞueisha'sZ atlamadergisi Salı günü açıklıyor kiBandai Namco Eğlenceyeni bir oyun geliştiriyorDigimonDigimon World Next Order adlı dünya serisi. Bandai Namco Entertainment oyunu piyasaya sürecek.Oyun istasyonu2016 yılında Vita platformu.

Dergi, Digimon'u gençliğinden beri seven son sınıf bir lise öğrencisi olan oyunun kahramanı Takuto'nun ön izlemesini yapıyor. Beşinci sınıfta, bir Japon Digimon oyun turnuvasının ikincisiydi. Dergi, Agumon ve Gabumon'u ortağı Digimon olarak gösteriyor.

Japon illüstratör Taiki (Vermilyon LorduIII) oyun için karakterleri tasarlıyor.Bandai Namco Entertainment da Salı günü oyun için bir teaser sitesi açacak.

Bandai Namco Oyunları piyasaya sürülmüşDigimon World oyun serisinin en son oyunu olan Digimonstory Cyber ​​Sleuth Mart 2014'te. Bandai Namco Entertainmentserbest bırakmak2016'da PS4 ve PS Vita için Kuzey ve Güney Amerika'daki oyun.

Bandai Namco Entertainment America, 3 Temmuz'da Digimonstory Cyber ​​Sleuth için İngilizce bir fragman yayınlamaya başladı.