Digimon World: Next Order, PS4'te English Dub ile Yurtdışına Çıkıyor (Güncellendi)

Digimon World: Next Order, PS4'te English Dub ile Yurtdışına Çıkıyor (Güncellendi)

Oyunun Mart ayında Vita'da Japonya'ya gönderilmesinin ardından Amerika'da dijital ve perakende satış

Bandai Namco Eğlencebu haftaki Tokyo Game Show'dan önce çıkacağı doğrulandı Digimon World: Sonraki Sipariş içinOyun istasyonuGelecek yılın başlarında Japonya dışında 4. Oyun, İngilizce ve Japonca seslerin yanı sıra İngilizce, Fransızca ve İspanyolca altyazılar dahil olmak üzere birden fazla dil seçeneğine sahip olacak. Amerika'da oyun 'dijital PlayStation Store üzerinden ve perakende mağazalarında' satışa sunulacak.

Şirket oyunu şöyle anlatıyor:

Digimon World: Next Order, oyuncular Digital World'ün Machinedramonlar tarafından kuşatıldığını keşfetmek için içine çekilince başlar. İki Digimon tarafından yaklaşan kıyametten kurtarılan oyuncular, Digimon ortaklarıyla ilerlemeli ve Machinedramon belasının kökenlerini keşfetmek ve gerçek dünyaya geri dönmenin bir yolunu bulmak için Dijital Dünya'da yolculuk etmelidir. Yol boyunca, oyuncular oyunda ilerledikçe Digimon ortaklarını savaş için besleyecek ve eğitecekler.

Digimon World: Next Order, oyuncuların maceraları boyunca tanışmaları, işe almaları ve etkileşime geçmeleri için 200'den fazla Digimon içerir. Digimon World: Next Order ayrıca oyunculara erkek veya kadın kahraman olarak oynama seçeneği sunacak ve oyuncuların Dijital Dünya'yı ilk kez iki Digimon ortağıyla keşfetmelerini sağlayacak.franchiseTarih. Gerçek dünyaya geri dönmenin bir yolunu bulmanın ve Dijital Dünya'nın Machinedramon'ların elinde tamamen yok olmasını engellemenin anahtarı, güçlü bağlar kurmak ve her Digimon için etkili eğitim sağlamak olacaktır.

Oyunun PlayStation Vita için orijinal Japonca versiyonunda 50 alt görev bulunurken, Bandai Namco Entertainment ve geliştiriciBB Stüdyooyunculardan gelen geri bildirimlerden sonra yaklaşık 120 alt görev içeriyor.

Brezilya Danışma Derecelendirme Kurulu daha öncelistelenmişSalı günü oyun için bir giriş.

Oyun, 17 Mart'ta Japonya'da PS Vita için piyasaya çıktı.

Oyunda, oyuncular bir erkek veya kadın kahraman arasında seçim yapar. Oyunun kahramanı, Digimon'u gençliğinden beri seven son sınıf bir lise öğrencisidir. Beşinci sınıfta, bir Japon Kazı Yarışması'nın ikincisiydi. imon oyun turnuvası.

Japon versiyonu iki indirilebilir özellikli senaryolar . İlk senaryoda oyuncular, ilk olarak oyunda ortaya çıkan kedi benzeri Digimon olan Meicoomon ile tanışırlar.Digimon Macera tri.anime. İkinci senaryo, Digimon World Re:Digitize Decode'da ilk kez ortaya çıkan bir karakter olan Rina Shinomiya'ya odaklanıyor.Nintendo3DS oyunu.

dwno_ps4_2d-ew-01 dwno_battle_screenshot_04.png digimonworld_nextorder_keyart-kopya dwno_battle_screenshot_05.png digimonworld_nextorder_logo_cmyk_n.png dwno_battle_screenshot_06.png dwno_battle_screenshot_01.png dwno_training_screenshot_01.png dwno_battle_screenshot_02.png dwno_training_screenshot_02.png
dwno_battle_screenshot_03.png dwno_ps4_2d-ew-01 dwno_battle_screenshot_04.png digimonworld_nextorder_keyart-kopya dwno_battle_screenshot_05.png
digimonworld_nextorder_logo_cmyk_n.png dwno_battle_screenshot_06.png dwno_battle_screenshot_01.png dwno_training_screenshot_01.png dwno_battle_screenshot_02.png
dwno_training_screenshot_02.png

Güncelleme: Fragman eklendi.

Güncelleme 2: sürülerNamcobasın bültenini güncelledi, böylece artık oyunun 'yalnızca dijital biçimde' olduğunu belirtmedi. Yerine, ' Digimon World: Sonraki Sipariş 2017'nin başlarında Amerika'da PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi için dijital PlayStation Store ve perakende mağazalarında Amerika'ya geliyor.”