Dimension W TV Animesinin Ana Kadrosu, Ocak Prömiyeri Açıklandı

Dimension W TV Animesinin Ana Kadrosu, Ocak Prömiyeri Açıklandı

Daisuke Ono,Kraliçe Ueda,Akira Ishida,Kimiko Saito,Eri Suzukiuyarlamasında yıldızYuji Iwaharamanga

için resmi web sitesitelevizyonanimeadaptasyonnın-ninYuji Iwahara'sBoyut Wmanga ilan edildi Cumartesi günü şovun ana kadrosu.

Ana oyuncu kadrosu ise şöyle:


Daisuke OnoKyoma Mabuchi olarak

Kraliçe Uedaas Mira YurisakiAkira IshidaAlbert Schuman olarakKimiko SaitoMeryem olarakEri SuzukiElizabeth Greenhow Smith olarak


Web sitesi aynı zamanda ilk tanıtım videosunu da yayınlıyor. Videonun aynısıeğlencegeçen ay yayınlandı, ancak sonunda Ocak 2016 prömiyer tarihini ortaya koyuyor.

Kanta Kamei(Vesperia Öyküleri ~İlk Saldırı~;Saekano: Sıkıcı Bir Kız Arkadaş Nasıl Yetiştirilir,tavşan damla,Oreşura) diziyi yönetiyorStüdyo 3HzveTuruncu.Tokuyuki Matsutake(Mass Effect: Paragon Kayıp,Fantezi Masalları) karakterleri tasarlıyor veShotaro Suga(Kabuktaki Ghost: Stand Alone Kompleksi,Siyahtan daha koyu) hikaye editörü olarak hizmet vermektedir.

Funimation, dizinin yapım komitesinde yer alıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

2071 yılında, dünyanın enerji sorunları, görünüşte sonsuz bir kaynaktan enerji çeken bir çapraz-boyutlu elektrik alan indüktörleri - 'bobinler'- tarafından çözülmüş görünüyor. Bu kaynak, X, Y ve Z boyutlarının ötesinde var olan dördüncü bir düzlem olan W boyutudur.

Bu dünyada, resmi olmayan 'yasadışı' bobinler, polisin karşı koymayı umamayacağı yetkileri kullanır. Bu bobinlerle uğraşmak, benzersiz bobin android Mira ile karşılaşması ikisini gönülsüz bir ortaklık kurmaya yönlendiren bobinden nefret eden repo adamı Kyoma'nın işidir.

Iwahara (Siyahtan daha koyu karakter tasarımcısı veDiken Kralımanga yaratıcısı)başlatılan'yakın gelecek bilim kurgu eylemi' manga serisiKare Enix'sgenç gangandergisi 2011'de, Square Enix ise Temmuz'da sekizinci derlenmiş kitap cildini yayınladı.

Resimler © Yuji Iwahara / Square Enix
© Yuji Iwahara / Square Enix,DW Üretim Komitesi

Kaynaklar: MoCa Haberleri , komik natalie