DISACODE'dan Akira Yeni Black Butler TV Animesinin Sonunu Söyledi

DISACODE'dan Akira Yeni Black Butler TV Animesinin Sonunu Söyledi

Kera magazine model makes solo debut with 'Aoki Tsuki Michite' in July

için resmi web sitesiKara Butler: Sirk Kitabıtelevizyon animesidiziler ilan edildi Cuma günü o manken ve şarkıcı Akira kapanış tema şarkısı 'Aoki Tsuki Michite' (Mavi Dolunay) seslendirecek. Anime bu Temmuz'da prömiyer yapacak veSony Müzik Eğlence30 Temmuz'da şarkının CD single'ını satacak.

Akira, Chiba Eyaletinde doğdu ve 18 yaşında bir Japon kadın koleji olan Ferris Üniversitesi'ne kaydoldu. Daha sonra moda dergisi Kera'da bir model olarak ilk çıkışını yaptı. Erkek çocuk giyiminin en iyi modeli olarak, sık sık hem Kera'nın hem de kardeş yayını Kera Boku'nun kapaklarını süsledi. Ayrıca Fransa'nın Japonya Fuarı'ndaki moda şovlarında ve diğer birçok denizaşırı etkinlikte göründükten sonra Japonya dışında da popüler oldu.

Akira, 2008 yılında (orijinal adı 'Akira with Tetrahaze') kurulduğundan beri DISACODE grubunun vokalistidir. Bu yaz solo müzik sanatçısı olarak ilk çıkışını yapıyor. Animenin web sitesinde, aşkını ilan etti.Siyah uşakve heyecanlı olduğunu ve animede yer almayı bir onur olarak gördüğünü ekledi.İlham aldığı üçüncü televizyon animesiYana TobosoBlack Butler mangası Japonya'daki Animeism programlama bloğunda prömiyer yapacak.MBS,TBS,CBC, veBS-TBSTemmuz ayında kanallar Dört kişilik rock grubuSID yaratıldıAçılış tema şarkısı 'Monochrome no'yu seslendirdikten sonra açılış teması için yeni şarkıları 'Emaye'Öpücük' ilk televizyon animesi için (2008-2009).

İşte DISACODE'un 'Sakura x Kuraku x Kuroku' müzik videosunun kısa bir versiyonu:

Resim ©GO Ohinata,Kadokava/NHK,NEP