Disgaea 5 Karakter Videosu Seraphina'yı Tanıtıyor

Disgaea 5 Karakter Videosu Seraphina'yı Tanıtıyor

Sarah Emi BridcuttPS4 oyunu için ses karakteri

Nippon Ichi YazılımıSeraphina için Çarşamba günü yaklaşan bir karakter tanıtım videosu yayınlamaya başladıOyun istasyonu4 oyun Makai Kimsedisgaea5, Disgaea strateji RPG video oyunu serisinin en yeni bölümü.

Seraphina: Önümde diz çök!
Metin: Muhteşem Cehennemin Prensesi
Seraphina: Kendinizi prostat edin!
Serphina: Pekala, Killia-sama, gidelim. Yakınlaştır!
Metin: Void Dark ile nişanını iptal etmek için onu öldürmeye çalışacak.
Seraphina: Özgürlüğü ve lüksü benden alan Void Dark'tan intikam alacağım.
Metin: Hedef?
Seraphina: Amacım Void Dark'ı öldürmek ve babamın benim ve Void Dark için ayarladığı nişanı bozmak. Yani amacımız Void Dark'ı yenmek olduğu için biz kaderi olan bir takımız. Hayır, daha doğrusu evli bir çift!
Killia: Neden o!?
usarya: anladım! Kesinlikle aşk, değil mi?
Seraphina: Bu kesinlikle doğru. Ama biliyorsun, biraz yanlış anlaşılma var. Killia-sama beni seviyor ama ben onu sevmiyorum!
Seraphina: Bu Muhteşem Cehennemin Efendisi Seraphina'nın avucunda dans etmek tüm erkeklerin kaderidir!

Karakterlerin kadrosu şunları içerir:

Killia (seslendirenMamoru Miyano), bir nedenden dolayı “Şeytan İmparator Voiddark”tan intikam almaya yemin eden genç bir iblis adam. Overlord seviyelerinin gücünü gizleyen yalnız, kaslı bir iblis. Profilindeki alıntıda şöyle yazıyor: “...Sanki unutabilirmişim gibi. Sadece intikam beni destekliyor.”
seraphina (Sarah Emi Bridcutt), diğer iki Cehennem üzerindeki zenginliğiyle övünen bir yer olan “Muhteşem Cehennem Dünyası”nı yöneten bir Derebeyi kızı. Bir Derebeyi olmasına rağmen, evden ve Netherworld'den kaçtı çünkü ebeveynleri tarafından stratejik olarak ayarlanmış bir evliliğe zorlanma fikrinden hoşlanmadı. Profilindeki alıntıda şöyle yazıyor: 'Bu Muhteşem Cehennemin Efendisi Seraphina'nın avucunda dans etmek tüm erkeklerin kaderidir!'
kullanırsınız (Satomi Akesaka), de,pms tjat'ın kavga etmeyi sevmediği Bunny Bunny Netherworld tahtının varisi. Ülkesi Voiddark'ın adamları tarafından yok edildi. Köri yemezse onu çılgına çeviren bir lanet var. Karakter profilinin alıntısında şöyle yazıyor: “Ben Kayıplar tarafından kovalanan biriyim. EğerBuradayım!, hepiniz tehlikeye atılacaksınız.”Kırmızı Magnus (Takehito Koyasu), çılgın iblislerin toplandığı bir yer olan Burning Netherworld'ün efendisi. İlkel ve güçlü olan her şeyin her şey olduğuna inanıyor ve en güçlü derebeyi olmak için Voiddark'ı yenmeye çalışıyor.Christo (Junji Majima, aynı zamanda Prinny'leri de seslendiren), 'Dev Cehennem'in efendisi. Bir savaş stratejisti olarak son derece yeteneklidir ve savaşı kazanmak için her şeyi yapar.Zeroken (seslendirenTetsuya Kakihara), Kayıplara karşı savaşan küçük bir derebeyi. Kendini beğenmiş bir kişiliğe sahiptir, ancak rakibe göre tavrını da değiştirebilir.Boş Karanlık (Shouma Yamamoto), ölüler diyarının en güçlü ve en kötü imparatoru olarak bilinen Kayıp Ordunun komutanı. Kişiliği soğuk ve zalimdir ve hatta kendi astlarını sadece piyon olarak düşünür.Majorita (seslendirenMegumi Han), Void Dark'a bağlılık yemini eden generallerden biri. Zayıflardan nefret eder ve kendi takımında olsalar bile onları hemen öldürür. Daha sonra onları diriltecek ve hizmetkarları yapacaktır.kanlı (Masami Iwasaki), Kayıp Ordu'nun bir generali ve Void Dark'ın sağ kolu. Sadece Void Dark'tan sonra güçte ikinci sırada.Liezerota (Aimee Terakawa), Killia ile geçmişte bir bağlantısı olan bir kadın.

Oyuna yeni karakter sınıfları da ekleniyor. Yeni sınıflar şunları içerir:


HizmetçiPeriKara ŞövalyeGüreşçiAdaçayıDokuz kuyruklu TilkiBoz ayıKorsanİmptavşan savaşçısıKimeraşövalyeÇift Başlı Ejderha

Nippon Ichi Software hikayeyi şöyle anlatıyor:

En güçlü ve en kötü Derebeyi, Void Dark. Kontrolü altında, birçok Cehennem, astları tarafından istila edildi ve onun gücü altında tutuldu. Void Dark, herhangi bir ahlak yolundan sapmış varlıklar olan büyük bir Lost ordusunu kontrol ediyor. Ordusundaki asker sayısının on milyar olduğu söyleniyor.

Görünüşe göre Cehennem'deki hiç kimse Void Dark'a ve ordusuna karşı duracak güce sahip değil... Ancak, Cehennem çok geniş. Kişisel kinleri nedeniyle Void Dark'tan intikam almak için birden fazla Derebeyi sessizce tavır alır.oyun olacakilk26 Mart'ta Japonya'da. Oyunun sınırlı sayıdaki paketi, bir 'Usaria & Yellow Prinny' Niitengo mini figürü, ciltli bir sanat kitabı, 2 diskli bir kitapla gelecek.orjinal Film Müziği, ve her şeyi içeren orijinal sanat eseri içeren bir kutu. Oyunu ön sipariş verenler, Seraphina için alternatif bir tavşan kız kıyafeti için bir indirme kodu alacaklar. Oyunun sınırlı sürüm paketi 10.200 Yen (yaklaşık 102 ABD Doları), normal sürüm 7.200 Yen (72 ABD Doları) ve indirilebilir bir kopyası 6.171 Yen (62 ABD Doları) fiyatla satışa sunulacak.

NISA yapacakserbest bırakmak2015 sonbaharında Kuzey Amerika'daki oyun. Batılı bir sürümonaylanmışEylül ayında, ancak çıkış tarihi açıklanmadı.