Dokumushi Horror Manga'nın Canlı Aksiyon Filmi Fragmanda Önizlendi

Dokumushi Horror Manga'nın Canlı Aksiyon Filmi Fragmanda Önizlendi

ryota murai,Rina TakedaKeito Aida'nın mangası Michio Yasu'nun uyarlamasında yıldız

Michio Yasu ve Keito Aida'nın Dokumushi Manga'sının resmi web sitesi başladı yayın Akışı Salı günü bir fragman. Fragmanda idol ikilisi Faint★Star'ın 'Never Ever' tema şarkısı yer alıyor.

Film sinemalarda gösterime girecek veNiconico9 Nisan'da Japonya'da canlı yayın yapacak ve iki haftalık sınırlı bir sinema gösterimi olacak. Filmin sonu mangadan ve orijinal romandan farklı.

film yıldızlarıryota murai(Kamen Binici On Yılı,Doamaiger D) veRina Takeda(canlı aksiyonTitan'a Saldırı, Onun akrabaları ). Oyuncu kadrosunun geri kalanı şunları içerir:Shintaro Akiyama, Kyoka Mizukami, Kiyotaka Uji,Mao Noguçi, veRyusuke Komakine.Kayoko Asakurafilmi yönetiyor.

Aida'nın mangası, Yasu'nun önceki net romanı Kodoku'ya dayanmaktadır. Korku mangasının hikayesi, kendilerini terk edilmiş bir okul binasında kapana kısılmış olarak bulmak için uyanan yedi kişilik bir gruba odaklanıyor. Binanın yedi günlük bir zamanlayıcısı, güvenlik kameraları, tencere ve oyma bıçakları var. Her birey aşırı durumda hayatta kalmanın bir yolunu bulmalıdır.

Orijinal roman ve sonraki manga, E☆'de çıkış yaptı.her yıldızuygulama vefutabaşımanganın dördüncü derlenmiş kitap cildini 23 Haziran'da yayınladı. Futabasha beşinci cildi Şubat'ta yayınlayacak ve altıncı ve son cilt Temmuz'da yayınlanacak.