Domo, Hedef Mağazalar İçin Cadılar Bayramı Maskotu Olarak İşe Alındı

Domo, Hedef Mağazalar İçin Cadılar Bayramı Maskotu Olarak İşe Alındı

Web sitesi, özel stop-motion animasyonlu kısa, yapım videosu içerir

Günün Pek Günlük Olmayan Bağlantısı: Amerikan perakende mağazalarının Hedef zinciri, işe alınmış NHKJaponya'nın Domo karakteri, Cadılar Bayramı kostümü kampanyasının maskotu oldu ve zincirin resmi web sitesi, özel bir stop-motion kısa animasyon ve bir 'yapım' videosuna ev sahipliği yapıyor. (İçinde bağlantılı sayfasında, üst menüdeki 'Domo Show' bağlantısını seçin.) İngilizce dublajlı kısa film, Domo ve arkadaşları için bir Cadılar Bayramı gezisini anlatıyor. Yapım videosu, Tsuneo Goda ve ekibinin, günde yalnızca beş saniyelik görüntü üretebilen 'zahmetli' bir süreçle karaktere nasıl hayat verdiğini gösteriyor.

Ayrıca, Hedef, teklif Sütlü çikolatalı lolipoplar, Halloween peluş bebekleri, mini figür setleri, şekerli olta kutusu, şekerli peluş çanta, çikolata dekstroz oyunu, sakızlı diş şekeri, çeşitli hatmi şekerleri, Cadılar Bayramı için geri sayım sakızlı şekerleri, şeker şişleri dahil bir düzine Domo karakter ürünü, şeker, şeker kolyeler ve bilezikler ile kumaş çanta ve değiştirilebilir 'kostümler' ile Domo şeklinde bir hediye kartı. (İronik olarak, Target'ta insanlar için Domo kostümleri yok.) Web sitesi ayrıca Cadılar Bayramı temalı kağıt yayınladı. kesikler Domo ve arkadaşları için bir kağıt kesmenin yanı sıra tiyatro PDF formatında.

Domo, Japon yayın ağı NHK'nin maskotu olarak çıkış yaptı ve o zamandan beri sürekli bir dizi stop-motion animasyonlu kısa filmde rol aldı. Büyük Çadır Eğlencesiprömiyeri yapıldıHaziran ayında Veoh çevrimiçi video hizmetinde 20 şort.Kara Atayrıca olduteşvik etmekVinil figürler ve diğer öğelerle Domo.Haber ipucu için Emerje'ye teşekkür ederiz.

Resim © NHK-TYO 1998-2009
Domo animasyonu © Domo Prodüksiyon Komitesi