Doraemon Sesleri Onaylandı

Doraemon Sesleri Onaylandı

14 yaşında Gian'ı seslendirecek
TV Asahisahip olmak kendi web sitesinde onaylandı yenidoraemonseslendirme sanatçıları;Wasabi MizutaDoraemon olarak,Megumi OoharaNobita olarak,Tomokazu Sekiben Suneo'yumYumi KakazuShizuka-chan olarak veSubaru KimuraGian olarak.

Mizuta, Seki ve Kakazu endüstrinin gazileri, ancak bu 14 yaşındaki Subaru Kimura'nın ilk seslendirme rolü. Nopbita'nın sesi Megumi Oohara, aynı zamanda sektöre nispeten yeni bir üye.

Oyuncular, 590 başvuranın oluşturduğu bir havuzdan yapılan seçmelerle seçildi.

Yeni aktörler 28 Mart'ta bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılacak.Roppongi Tepeleri, TV Asahi'nin ana ofisinin yakınında ve halka açık olarak gerçekleşen bir hafta sürecek 'Doratown' etkinliği sırasında.

TV Asahi, orijinal oyuncu kadrosundan yeni kadroya geçişte gözle görülür bir değişiklik olmaması için orijinal oyunculara benzeyen oyuncuları seçtiklerini belirtti.

Doraemon'un en küçüğü 66 yaşında olan beş ana seslendirme sanatçısı, gösteriyi devralacak yeni, daha genç bir seslendirme sanatçısı kadrosuna yer açmak için emekli olacak.Nobuyo Oyama(68),Noriko Ohara(69),Kazuya Tatekabe(70),Kaneta Kimotsuki(69) veMichiko Nomura(66) dizinin ilk gösterimi Nisan 1979'da yapıldığından beri Doraemon'daki rollerini dile getirdiler. 1971'de yayınlanan ilk Doraemon TV dizisinin bölümlerini farklı oyuncular seslendirdi.

Eski kadroyla son bölüm 18 Mart'ta 1 saatlik Doraemon özel olacak, yeni oyuncularlaseslendirme sanatçısısonraki bölümde başlıyor.
takibiDoraemon Duyurusu