Double Sharingan Kakashi, Tam Vücut Susanoo Naruto SUN Storm 4'te Oynanabilir

Double Sharingan Kakashi, Tam Vücut Susanoo Naruto SUN Storm 4'te Oynanabilir

Şubat ayında savaşan oyun gemileri

Bu yılki 41. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen AtlayışıPazartesi günü Double Sharingan Kakashi ve Kakashi's Complete Body Susanoo'nun yaklaşan oyunda oynanabileceğini açıklayacak.Naruto Shippuden: Nihai Ninja Fırtınası 4.

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 olacaközellikseri tarihindeki en fazla dövüşçü sayısı. Bu liste şuradaki karakterleri içeriyor:kavgaHashirama ve Madara arasında ve ayrıcaSon -Film Naruto-. Oyun ayrıca Shinobi Dünya Savaşı'nı yeniden canlandıracak.

Oyunu ilk çıkışında Japonya'da satın alanlar (veya oyunu Amerika ve Avrupa'da ön sipariş verenler)borutove Sarada — yıldızlarıBoruto -Film Naruto-- oynanabilir karakterler olarak. İlk sürümde ayrıca Kakashi için The Sixth Hokage kostümü ve Sakura ve Hinata için The Last -Naruto the Movie- kostümleri yer alacak.Bandai Namco Eğlenceniyetserbest bırakmakoyun içinOyun istasyonu4, Xbox One ve PC (aracılığıylaBuhar) 5 Şubat'ta Avrupa'da ve 9 Şubat'ta Kuzey Amerika'da. 4 Şubat'taki Japon sürümü degemiPlayStation 4 için, ancak o bölge için herhangi bir PC veya Xbox One sürümü onaylanmadı.