Dr. Slump Karakteri Arale Dragon Ball Super'a Geri Dönüyor

Dr. Slump Karakteri Arale Dragon Ball Super'a Geri Dönüyor

Arale, 4 Aralık'ta 69. bölüm hikayesinin anahtarı olacak

nin resmi web sitesiDragon Ball Süperanime meydana çıkarmak Salı günüMami Koyamaanimenin 69. bölümünde 'Goku vs. Arale! Hachamecha Battle de Chikyū ga Owaru?!' (Goku vs. Arale! Saçma Bir Savaş Dünyayı Bitirecek mi?!) 4 Aralık'ta Koyama daha önceoynadıMayıs ayında 43. bölümde küçük bir rolde yer alan karakter, ancak yeni bölümde Arale, bölümün konusunun anahtarı olacak.


Bölüm, dünyadaki en iyi yenilikleri onurlandıran 'Dünya Buluş Ödülü' adlı bir etkinliğe odaklanacak. Bulma da dahil olmak üzere en büyük bilim adamları tören için toplanır. Goku, etkinlikte yarı zamanlı bir güvenlik görevlisi olarak çalışıyor ve Hercule ödülü sunuyor. Ödül Penguin Town'dan Senbei Norimaki'ye gidiyor. Norimaki icadını sunarken Dr. Mashirito saldırır. Törene davet edilmediği için hüsrana uğrar, duruşmayı böler ve nedense Arale ve Gatchan onun yanındadır.

Arale ana karakterlerden biridir.Ejder topuyaratıcıAkira Toriyamaönceki mangaDr. Çöküş. Karakter daha önce Dragon Ball'daki bir dizi bölümde, ayrıca bir Dragon Ball filminde ve birkaç video oyununda yer aldı. Koyama, karakteri orijinal Dr. Slump animesinde ve Dragon Ball'da konuk oyuncu olarak oynadı.gevrek rulo,Daisuki, veAnimeLabbaşlamaksimulcasting22 Ekim'de çeşitli bölgelerdeki diziler Future Trunks arkını (47-63. bölümler) yayınlayarak ve haftada 10 bölüm hızında bölümleri geri eklemeye başladı.eğlence lisanslı bir İngilizce ile Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da dizi,dubplanlı.

Dragon Ball Süperprömiyeri yapıldıTemmuz 2015'te Japonya'daFuji TVve diğer kanallar.

Kaynak: MoCa Haberleri

Güncelleme: Yazım hatası düzeltildi. Teşekkürler, fuuma_monou