Dragon Ball FighterZ Dövüş Oyunu Android 21 Orijinal Karakteri Ekliyor

Dragon Ball FighterZ Dövüş Oyunu Android 21 Orijinal Karakteri Ekliyor

Yamça, Tien Shinhan (Chiaotzu ile birlikte) de oynanabilir karakterler olarak katılıyor

Kasım sayısındanŞueisha'sZ atlamadergi perşembe günü açıkladıBandai Namco EğlenceveArk Sistemi İşleri'Ejder topuFighterZ dövüş oyunu, tarafından tasarlanan orijinal bir oynanabilir karakter ekliyor.Akira ToriyamaDr. Gero'ya rakip zekaya sahip bir bilim insanı olarak tanımlanan Android 21 adlı. oyun da ekleniyorYamçave oynanabilir karakterler olarak Tien Shinhan. Chiaotzu ayrıca oyunda yardımcı karakter olarak ve Tien Shinhan'ın bazı hareketlerinin bir parçası olarak görünecek.


Tohru FuruyaÖncedenonaylanmışoyunda Yamcha'nın repliklerini seslendirdiğini söylüyor.

Bandai Namco Entertainment geçen Cuma günü Krillin için bir karakter fragmanı yayınladı.Bandai Namco Entertainment, üçe karşı üç dövüş oyununu piyasaya sürecek.Oyun istasyonu4, Xbox One ve PC. Bandai Namco Entertainment America and Europe, bir Goku heykeli, üç sanat panosu ve çelik kitap ambalajı içeren bir 'CollectorZ Edition' yayınlayacak. Oyunu Avrupa ve Kuzey Amerika'da ön sipariş verenler, Super Saiyan Blue Goku ve Super Saiyan Blue Vegeta için bir kilit açma kodu ve iki lobi avatarı alacaklar.

Oyunun Şubat 2018'de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyun için kapalı bir beta, Cumartesi'den Pazartesi'ye kadar sürdü.

Bandai Namco Entertainment America oyunu şöyle anlatıyor:

Arc System Works, klasik 2D dövüşü ve DRAGON BALL serisinden fırlamış gibi görünen ve hissettiren gelişmiş 3D karakter modellerini birleştiren patlayıcı, aksiyon dolu bir oyun sunuyor.

Bandai Namco Entertainment oyunun hikayesini anlatıyor:

Android 16'nın dirilişi ve gizemli ordu birliklerinin istilası ile süper savaşçılar düşmeye başlıyor. Ne oluyor?

Oynanabilir oyuncular arasında Goku (Süper Saiyan), Teen Gohan (Süper Saiyan 2), Vegeta (Süper Saiyan), Future Trunks (Süper Saiyan), Freeza (Final Form, Golden Freeza), Cell (Perfect Form), Krillin, Piccolo, Android 18 (Android 17 ile) ve Android 16.