Dragon Ball Fusions 3DS Oyununun Promosyonu Fusion Karakterlerini Gösteriyor

Dragon Ball Fusions 3DS Oyununun Promosyonu Fusion Karakterlerini Gösteriyor

Oyun 4 Ağustos'ta geliyorNintendoÖzel tasarımlı 3DS paketi

resmi web sitesiBandai Namco EğlenceyaklaşanEjder topuFüzyonlarNintendo3doyunbaşlamak yayın Akışı Cuma günü oyun için bir tanıtım videosu. Video, Fusion sistemi, karakter oluşturma ve oyunun ilk Dragon Ball'dan şu ana kadarki karakter listesi dahil olmak üzere oyunun oynanış öğelerini önizliyor.Dragon Ball Süper.

oyunarduvaz4 Ağustos için ve 5.700 yen (yaklaşık 52 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak. Nintendo 3DS paketi 23.700 yen (215 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak.

Daha önceki bir sayıHaftalık Shonen Atlayışıoyunu şöyle anlatmıştı:Siz (kahraman) ve Pinijji, Shenron'un en büyük ve en güçlü dövüş sanatları turnuvasına başlamasını diliyorsunuz. Dileğinizi yerine getiriyor ve 'Jikūichi Budōkai' (Zaman Uzay Dövüş Sanatları Turnuvasında 1 Numara) başlıyor!

Naomi ShindohOyunda Pinijji'yi seslendirecek. Oyun, füzyon karakterlerine büyük ölçüde odaklanacak. Capsule Corp yapımı bir bilezik kullanarak, 'EX Fusions' adı verilen yeni füzyonlar mümkün hale geldi. Yeni füzyonlar Dahil etmek Karoly (Kakarot (Goku) x Broly; Japonca'da 'kalori' ile aynı şekilde yazıldığından), Gorillin (genç Goku x Krillin), Krigohan (Gohan x Krillin; kestane pirinci kelimesinde bir kelime oyunu) ve Prillin (Piccolo x Krillin) ).

Oyunun Nintendo 3DS paketi, Dragon Ball Fusions temalı tasarıma sahip (sağda görülen) Yeni Nintendo 3DS LL (Kuzey Amerika'da XL) ünitesi içerir. Paket ayrıca ünitenin belgelerini, garantisini, oyunun bir kopyasını, orijinal bir menü temasını ve ilk sınırlı baskı baskısının içeriğini içerir.

İlk baskı sınırlı sürümler, oyuncuların oyunun başlangıcından itibaren Super Saiyan God Super Saiyan Son Goku'yu hemen kullanmalarını sağlayan bir indirme kodu ve Dragon Ball Heroes arcade oyununda kullanılabilecek bir 'Gohanks EX' kartı içerecek.

Oyunun manga uyarlaması çıkış yaptı içindeŞueisha'sSaikyo Atlama1 Nisan dergisi.