Dragon Ball Fusions Game'in Nintendo 3DS Paketi, İlk Baskı Bonusları Açıklandı

Dragon Ball Fusions Game'in Nintendo 3DS Paketi, İlk Baskı Bonusları Açıklandı

Paket şunları içerirNintendo4 Ağustos oyunu için özel tasarımlı 3DS ünitesi

resmi web sitesiBandai Namco EğlenceyaklaşanEjder topuFüzyonlarNintendo3doyun meydana çıkarmak Pazartesi günü oyunun ilk sınırlı sayıda basılmış bonusları ve Nintendo 3DS paketi.

Nintendo 3DS paketi, Dragon Ball Fusions temalı tasarıma sahip Yeni Nintendo 3DS LL (Kuzey Amerika'da XL) birimi içerir. Paket ayrıca ünitenin belgelerini, garantisini, oyunun bir kopyasını, orijinal bir menü temasını ve ilk sınırlı baskı baskısının içeriğini içerir.

İlk baskı sınırlı sürümler, oyuncuların oyunun başlangıcından itibaren Super Saiyan God Super Saiyan Son Goku'yu hemen kullanmalarına izin veren bir indirme kodu ve Dragon Ball Heroes arcade oyununda kullanılabilecek bir kart (aşağıda görülmektedir) içerecektir.oyunarduvaz4 Ağustos için ve 5.700 yen (yaklaşık 52 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak. Nintendo 3DS paketi 23.700 yen (215 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak.

Daha önceki bir sayıHaftalık Shonen Atlayışıoyunu şöyle anlatmıştı:

Siz (kahraman) ve Pinijji, Shenron'un en büyük ve en güçlü dövüş sanatları turnuvasına başlamasını diliyorsunuz. Dileğinizi yerine getiriyor ve 'Jikūichi Budōkai' (Zaman Uzay Dövüş Sanatları Turnuvasında 1 Numara) başlıyor!

Naomi ShindohOyunda Pinijji'yi seslendirecek. Oyun, füzyon karakterlerine büyük ölçüde odaklanacak. Capsule Corp yapımı bir bilezik kullanarak, 'EX Fusions' adı verilen yeni füzyonlar mümkün hale geldi. Yeni füzyonlar Dahil etmek Karoly (Kakarot (Goku) x Broly; Japonca'da 'kalori' ile aynı şekilde yazıldığından), Gorillin (genç Goku x Krillin), Krigohan (Gohan x Krillin; kestane pirinci kelimesinde bir kelime oyunu) ve Prillin (Piccolo x Krillin) ).

Oyunun manga uyarlaması çıkış yaptı içindeŞueisha'sSaikyo Atlama1 Nisan dergisi.

Kaynak: Famitsu