Dragon Ball Fusions RPG 13 Aralık'ta Kuzey Amerika'ya, Şubat'ta Avrupa'ya Gidiyor

Dragon Ball Fusions RPG 13 Aralık'ta Kuzey Amerika'ya, Şubat'ta Avrupa'ya Gidiyor

Fragman İngilizce altyazılı yayınlandı

Bandai Namco Eğlence ilan edildi Çarşamba günü bir fragmanla serbest bırakmak onunEjder topuFüzyonlarNintendo3doyunKuzey Amerika'da 13 Aralık'ta ve Avrupa'da Şubat 2017'de.

Oyun 4 Ağustos'ta Japonya'da piyasaya çıktı.

battle-ex-fusion-gohan-and-trunks-1-.bmp battle-ex-fusion-gohan-and-trunks-4-.bmp broly-ss-1-.bmp ex-fusion-gohan-ve-gövde-5- goku-kid-7-.bmp altın-frieza-4-.bmp nappa-raditz-arc-2-.png sandıklar-2-.bmp
avatar-3-.bmp battle-ex-fusion-gohan-and-trunks-1-.bmp battle-ex-fusion-gohan-and-trunks-4-.bmp broly-ss-1-.bmp ex-fusion-gohan-ve-gövde-5-
goku-kid-7-.bmp altın-frieza-4-.bmp nappa-raditz-arc-2-.png sandıklar-2-.bmp

Daha önceki bir sayıHaftalık Shonen Atlayışıoyunu şöyle anlatmıştı:Siz (kahraman) ve Pinijji, Shenron'un en büyük ve en güçlü dövüş sanatları turnuvasına başlamasını diliyorsunuz. Dileğinizi yerine getiriyor ve 'Jikūichi Budōkai' (Zaman Uzay Dövüş Sanatları Turnuvasında 1 Numara) başlıyor!

Naomi ShindohOyunda Pinijji'yi seslendirir. Oyun, füzyon karakterlerine büyük önem veriyor. Capsule Corp yapımı bir bilezik kullanarak, 'EX Fusions' adı verilen yeni füzyonlar mümkün hale geldi. Yeni füzyonlar Dahil etmek Karoly (Kakarot (Goku) x Broly; Japonca'da 'kalori' ile aynı şekilde yazıldığından), Gorillin (genç Goku x Krillin), Krigohan (Gohan x Krillin; kestane pirinci kelimesinde bir kelime oyunu) ve Prillin (Piccolo x Krillin) ).

Oyunun manga uyarlaması çıkış yaptı içindeŞueisha'sSaikyo Atlama1 Nisan dergisi.