Dragon Ball Fusions Videoları Yeni Fusion Karakterlerini ve Hikayesini Gösteriyor

Dragon Ball Fusions Videoları Yeni Fusion Karakterlerini ve Hikayesini Gösteriyor

Oyun 4 Ağustos'taNintendoÖzel tasarımlı 3DS paketi

resmi web sitesiBandai Namco EğlenceyaklaşanEjder topuFüzyonlarNintendo3doyunbaşlamak yayın Akışı Cumartesi ve Salı günleri oyun için bir tanıtım videosu ve reklam. İlk video, oyunda tanıtılan ve karakterler arasında yeni ve daha önce hiç görülmemiş füzyonlara izin veren EX Fusion sistemini gösteriyor. İkinci video oyunun hikayesinin ön izlemesini yapıyor.

Oyun 4 Ağustos'ta Japonya'da piyasaya çıktı.

Daha önceki bir sayıHaftalık Shonen Atlayışıoyunu şöyle anlatmıştı:Siz (kahraman) ve Pinijji, Shenron'un en büyük ve en güçlü dövüş sanatları turnuvasına başlamasını diliyorsunuz. Dileğinizi yerine getiriyor ve 'Jikūichi Budōkai' (Zaman Uzay Dövüş Sanatları Turnuvasında 1 Numara) başlıyor!

Naomi ShindohOyunda Pinijji'yi seslendirir. Oyun, füzyon karakterlerine büyük önem veriyor. Capsule Corp yapımı bir bilezik kullanarak, 'EX Fusions' adı verilen yeni füzyonlar mümkün hale geldi. Yeni füzyonlar Dahil etmek Karoly (Kakarot (Goku) x Broly; Japonca'da 'kalori' ile aynı şekilde yazıldığından), Gorillin (genç Goku x Krillin), Krigohan (Gohan x Krillin; kestane pirinci kelimesinde bir kelime oyunu) ve Prillin (Piccolo x Krillin) ).

Oyunun Nintendo 3DS paketi, Dragon Ball Fusions temalı tasarıma sahip (sağda görülen) Yeni Nintendo 3DS LL (Kuzey Amerika'da XL) ünitesi içerir. Paket ayrıca ünitenin belgelerini, garantisini, oyunun bir kopyasını, orijinal bir menü temasını ve ilk sınırlı baskı baskısının içeriğini içerir.

İlk baskı sınırlı sürümler, oyuncuların oyunun başlangıcından itibaren Super Saiyan God Super Saiyan Son Goku'yu hemen kullanmalarına izin veren bir indirme kodu ve Dragon Ball Heroes arcade oyununda kullanılabilecek bir 'Gohanks EX' kartı içeriyordu.

Oyunun manga uyarlaması çıkış yaptı içindeŞueisha'sSaikyo Atlama1 Nisan dergisi.