Dragon Ball, Naruto, One Piece Second Life'a Girecek

Dragon Ball, Naruto, One Piece Second Life'a Girecek

Son Goku, Naruto ve Luffy, çevrimiçi sanal dünyada iki gün sürecek

Baş karakterlerEjder topu,naruto, veBir parça manga olacak yapımı bu hafta sonu Linden Lab'ın Second Life çevrimiçi sanal dünyasında iki günlük özel bir görünüm. Sanal 'ziyaret'atlama partisiJaponya'da olay.

Dragon Ball's Son Goku, Naruto'nun itibari karakteri ve One Piece's Luffy'nin resmi avatarları (gerçek veya kurgusal kişilerin sanal temsilleri) Impress Group'un sanal etkileyici ada için '[e-posta korumalı]22 Aralık ve 23 Aralık'ta Life' şenlikleri. (Impress, yayıncıların elektronik çizgi roman dağıtımı için kullandığı Impress Comic Engine yazılımının sahibidir.) Aynı iki günde,Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Jump Festa 2008'i Tokyo'nun dışındaki gerçek Makuhari Messe kongre merkezinde yapacak.

Karakterler Second Life'da görünmekle kalmayacak, aynı zamanda her biri kendi özel saldırısını gösterecek: Goku için Kamehame-ha, Naruto için Rasengan ('Spiral Chakra Sphere') ve Luffy için gatling silahı. Second Life ayrıca oyuncuların avatarları için özel Jumpland tişörtleri ve bluzlar kazanabilecekleri bir ödül oyunu olan 'Jumpland Capsule'e de ev sahipliği yapacak. Bir kullanıcı o günlerde yedi Dragon Ball bulur ve toplarsa, Shenlong ejderha tanrısını çağırabilir.Kaynak: animeanime.jp

Resim ©Akira Toriyama,Kuş Stüdyosu/Eiichiro Oda/Masashi KishimotoScott / Shueisha