Dragon Ball Super Anime Filmi Kadrosunu ve Çıkış Tarihini Açıkladı (Güncellendi)

Dragon Ball Super Anime Filmi Kadrosunu ve Çıkış Tarihini Açıkladı (Güncellendi)

Akira ToriyamaAralık filmi için karakterler yazıyor, tasarlıyorTek Parça Film Zmüdür

20. yüzyılın resmi web sitesiEjder topu film ilan edildi geçici başlıkDragon Ball SüperSalı günü. Filmin 14 Aralık'ta gösterilmesi planlanıyor. Web sitesi ayrıca bir görsel de ortaya koydu.

Dragon Ball yaratıcısıAkira Toriyamasenaryoyu yazıyor ve karakterleri tasarlıyor.Tatsuya Nagamine(Tek Parça Film Z) filmi yönetiyor,Naohiro Shintanianimasyon yönetmeni olarak görev yapıyor veKazuo Ogurasanat yönetmeni olarak görev yapmaktadır.

Toriyama film hakkında şu yorumu yaptı:Bu Dragon Ball Super filmi, şu anda yayınlanan televizyon animesinden sonraki hikaye. Hikaye, evrenin kaderinin tehlikede olduğu Güç Turnuvası'nın doruk noktasından ve ardından gelen kısa dinlenmeden sonra gerçekleşir. Saiyanlar ve Frieza hakkında daha önce yazılmamış birkaç detayın yanı sıra, uzun zamandır beklenen, üstesinden gelinmesi gereken güçlü bir rakip verecek ve bence keyifli bir hikaye olacak!

2013'ün Tanrılar Savaşı'ndan ve son filmi Diriliş 'F'den şu anki filme kadar dikkatlice yazıyorum ve birçok tasarım ve benzerlerini çizme zevkini yaşadım. Aslında her zamanki gibi meşgulüm ama hiçbir şeyi serileştirmem gerekmiyorken, eskiden elimde olmayan anime hakkında düşünmek için zamanım var. (gülüyor) Bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin!

Bu arada televizyon animesi şimdilik bitti amaToyotaro'in popüler mangası (şimdi beş cilt çıktı!) devam ediyor. Televizyon anime ve filminden farklı gelişmeler olacağını düşünüyorum, bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin. Kesinlikle yapacağım!

Filmin yıldızı olacakMasako Nozawa, Goku'nun sesi.

Yukarıdaki teaser görselinde 'Süper' film versiyonu başlıyor.

Dragon Ball Süperprömiyeri yapıldıTemmuz 2015'te Japonya'daFuji TVve diğer kanallar. yeni birGeGeGe Kitaro yokanime olacakalmakzaman dilimi 1 Nisan'da başlıyor. Toriyama yaptığı yorumlarda gösterinin 'şimdilik' sona erdiğini doğruladı.

buFunimationŞimdi,gevrek rulo,Daisuki, veAnimeLabakış platformları hepsiyayın Akışıİngilizce altyazılı dizi, bölümleri Japonya'da yayınlanıyor. Funimation'ın İngilizcesidubanimeninprömiyeri yapıldıüzerindeYetişkin Yüzmek'sToonami7 Ocak 2017'de engelle. FunimationgönderildiAralık ayında yayın hizmetine ilk 39 dublajlı bölüm eklendi ve toplu dizinin son bölümünün Toonami'de yayınlanmasından iki hafta sonra 13 bölümlük ek gruplar başlatacak.

Kaynak: Moca Haberleri

Güncelleme: Toriyama'nın yorumları eklendi.