Dragon Ball Super Manga Promosyonundan Goku Açıklandı

Dragon Ball Super Manga Promosyonundan Goku Açıklandı

Dragon Ball Z: Diriliş 'F'manga sanatçısıToyotaro20 Haziran'da mangayı başlatmak için

Goku'dan bir görüntüToyotaromangaversiyonYaklaşan Dragon Ball Super televizyon animesinindizilerperşembe günü vizyona girdi.

Toyotarō mangayı derginin ekstra büyük Ağustos sayısında yayınlayacak.Z atlama20 Haziran'da. Dragon Ball manga yaratıcısıAkira Toriyamamanga'nın orijinal hikayesi ile yatırılmaktadır. Toyotaro daha önceçizdison zamanlarda piyasaya sürülen Dragon Ball Z: Fukkatsu no F'nin üç bölümlü manga uyarlaması (Dragon Ball Z: Diriliş 'F') film.

Dragon Ball Super galası olacakFuji TVve diğer kanallar Temmuz ayında Pazar günleri saat 9:00'da. Bu, o zamandan beri ilk yeni Dragon Ball televizyon dizisi olacak.Ejder Topu GT, 1996'dan 1997'ye kadar yayınlandı. Animenin hikayesi, Majin Buu'nun yenilgisinden birkaç yıl sonra, Dünya bir kez daha barışçıl hale geldiğinde ayarlanır.Toriyama aynı zamanda yeni animenin orijinal yaratıcısı olduğu kadar 'orijinal hikaye ve karakter konseptleri' için de itibar görüyor.Ayak Animasyonu'sKimitoshi Chioka(Hakaba Kitaro,Kamisama Kazoku) dizi yönetmenidir veNaoko Sagawa(Yomiko Reklamcılık A.Ş.) veAtsushi Kido(Toei Animation) Nozaki'ye yapımcı olarak katıldı. Kido, Toei'ye tam şirket animasyonu canlandırırken girdi.Ejder Topu Zanimenin Frieza arkı.

Majin Buu Saga'dan sonra geçen yeni bir film olan Dragon Ball Z: Resurrection 'F' geçen ay Japonya'da gösterime girdi. Film sonunda olacakekrandünya çapında 74 ülkede.eğlence barındırılanfilmin Kuzey Amerika prömiyeri 11 Nisan'da Los Angeles'ta. Şirket, filmi İngilizce olarak daha fazla sinemada yayınlamayı planlıyor.dubBu yaz.

Kaynak: komik natalie

Güncelleme: Her ne kadar V Jump, Toyotarō'nun bu Goku sanatını tanıtmak için kullanıyor olsa daDragon Ball Süper manga , ayrıca Dragon Ball Z: Fukkatsu no F promosyonunda da yer aldı. Teşekkürler, garfield15