Dragon Ball Xenoverse 2 Oyunu, DLC Karakteri Gogeta'yı (Dragon Ball Super) Açıkladı

Dragon Ball Xenoverse 2 Oyunu, DLC Karakteri Gogeta'yı (Dragon Ball Super) Açıkladı

'Efsanevi Paket 2' DLC bu sonbaharda çıkıyor

Bandai Namco EğlenceDLC karakteri Gogeta'yı ortaya çıkardı (Dragon Ball Süper: Broly) onun içinEjder topuXenoverse 2 oyunu. Karakter, 2021 sonbaharında “Efsanevi Paket 2” DLC'sinin bir parçası olarak piyasaya sürülecek.

xenoverse-gogeta-6 xenoverse-gogeta-2 xenoverse-gogeta-7 xenoverse-gogeta-3 xenoverse-gogeta-4 xenoverse-gogeta-5
xenoverse-gogeta-1 xenoverse-gogeta-6 xenoverse-gogeta-2 xenoverse-gogeta-7 xenoverse-gogeta-3
xenoverse-gogeta-4 xenoverse-gogeta-5

'Efsanevi Paket 1' özellikleri DLC karakterleri Pikkon ve Toppo. Oyunun 12. ücretsiz güncellemesi de DLC ile birlikte yayınlandı.

Geçen Aralık itibariyle, oyun dünya çapında 7 milyon adet sevkiyata ulaştı (dijital versiyonlar dahil).Bandai Namco Entertainment, Dragon Ball Xenoverse 2'yi piyasaya sürdü.Oyun istasyonuEkim 2016'da Kuzey Amerika ve Avrupa'da 4, Xbox One ve PC ve Kasım 2016'da Japonya'da PS4 için.NintendoEylül 2017'de Japonya ve Batı'da geçiş yapın. OyunbaşlatılaniçinGoogleAralık 2019'da Stadia oyun platformu.

Oyunun üçüncü DLC'si 'Ekstra Paketi' başlatılan Ağustos 2018'de ve dördüncü DLC 'Ekstra Paket' özellikli 'Süper Saiyan Full Power Broly' ve SSGSS Gogeta karakterleribaşlatılanAralık 2018'de. Oyun DLC karakterlerini eklediRibrianneve Süper Saiyan Tanrı Vegeta Haziran 2019'da 'Ultra Pack 1'in bir parçası olarak.

İlk Dragon Ball Xenoverse oyunusevk edildiŞubat 2015'te Japonya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 için.Buharaynı ayda. oyun serisi varsevk edildidünya çapında 10 milyondan fazla kopya.

Kaynak: Dragon Ballfranchise's İnternet sitesi aracılığıyla gematsu


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Bandai Namco Filmworks Inc., Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.