Dragon Ball Xenoverse 2 Videodaki Çeşitli Avatar Dönüşümlerini Önizliyor

Dragon Ball Xenoverse 2 Videodaki Çeşitli Avatar Dönüşümlerini Önizliyor

Oyuncular, Ekim ayında oyun gönderiminde farklı ırkları daha güçlü biçimlere dönüştürebilir

Bandai Namco EğlenceAvrupa başladı yayın Akışı Dragon Ball Xenoverse 2 oyunu için Cumartesi günü yeni bir Japan Expo videosuOyun istasyonu4, Xbox One ve PC. Video, oyuncuların oynayabileceği çeşitli ırkların nasıl daha güçlü biçimlere dönüştüğünü gösteriyor.

Bandai Namco Entertainment olacakserbest bırakmak25 Ekim'de Kuzey Amerika'da ve 28 Ekim'de Avrupa'da oyun. Şirket, oyunu PC üzerinden piyasaya sürecek.Buhar28 Ekim'de dünya çapında. Oyun bu kış Japonya'da PlayStation 4 için piyasaya çıkacak.Oyunun Avrupa sürümü bir koleksiyoncu sürümü, bir deluxe sürüm ve ön sipariş bonuslarını içerir. PS4 ve Xbox One koleksiyoncu sürümü, özel renklendirmeye sahip 34 cm (yaklaşık 13.4 inç) bir Son Goku heykelciği ve bir Zaman Devriyesi Kılavuzu içerir.

PS4'ün deluxe sürümü, oyunculara Future Trunks olarak oynamak için erken erişim sağlar ve ayrıca oyunculara şu özelliklere sahip dört içerik paketine erişim sağlayacak bir sezon geçişi sunar: oynanabilir karakterler; bölümler ve görevler; ustalar ve ustalar görevleri; aşamalar; ve beceriler, kostümler ve aksesuarlar.

Oyunu ön sipariş verenler, oyundan oynanabilir bir karakter alacaklar.Dragon Ball Süperanime ve Tao Pai Pai, Conton City'nin etrafında uçmaya devam ediyor. Ön sipariş bonusunun görseli, animenin yeni 'Future Trunks' yayında yakın zamanda ortaya çıkan 'Goku Black' karakterini içeriyor.

Oyuncular oyunda 'Dragon Ball tarihini korumak' için savaşacaklar. Oyunun hikayesinde, Zaman Devriyeleri tarihin değişmesini önlemek için görevlere devam ediyor. Ancak, tarihin değiştirmek istedikleri kısımlar olabilir.

çukurlarilk Xenoverse üzerinde çalıştıktan sonra unvanı geliştiriyoroyun.

İlk oyun 5 Şubat 2015'te Japonya'da PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 konsolları için gönderildi. Oyun daha sonra 24 Şubat 2015'te Amerika Birleşik Devletleri'nde ve 27 Şubat 2015'te Avrupa'da çıkış yaptı. oyun ayrıca 27 Şubat 2015'te Steam üzerinden PC'de çıkış yaptı.