Dragon Ball Xenoverse Game'in 4. Savaş Videosu Goku vs. Frieza Özellikleri

Dragon Ball Xenoverse Game'in 4. Savaş Videosu Goku vs. Frieza Özellikleri

PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One için dövüş oyunu 24 Şubat'ta ABD'de

Bandai Namco Oyunlarıbaşlamak yayın Akışı dördüncü 'savaş görüntüsü videosu'Ejder topuPerşembe günü Xenoverse dövüş oyunu. Videoda Goku ve Frieza arasında bir kavga var.

Bandai Namco Games daha önce meydana çıkarmak oyunun indirilebilir içeriğine yönelik planının yanı sıra oyunun bazı karakterlerinin görünümünü de gösterir.döndüoyunun düşmanlarından biri olan Towa tarafından kötülüğe.için gönderilen oyunOyun istasyonu4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 konsolları 5 Şubat'ta Japonya'da. Amerika Birleşik Devletleri'nde ise 5 Şubat'ta piyasaya çıkacak.24 Şubatve 27 Şubat'ta Avrupa'da. Ayrıca PC'de de piyasaya sürülecek.Buhar27 Şubat'ta.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki özel birinci gün baskısı, özel bir oynanabilir karakter olarak özel Frieza Soldier savaş kıyafetlerini ve Super Saiyan IV Vegeta'yı içerecek. Erken Japon bonusları arasında Dragon Ball Heroes oyunu için bir Trunks:Xeno savaş kartı ve Trunks:Xeno'yu kullanmak için bir seri kodu bulunur.Ejder Topu ZDokkan Battle akıllı telefon oyunu.

Japonya'da, oyun orijinal bir video anime içeriyor (BU) oyundaki olaylarla ilgili.