Dragon Ball Z: Battle of Gods Dub Klip Pits Beerus vs. Vegeta

Dragon Ball Z: Battle of Gods Dub Klip Pits Beerus vs. Vegeta

Buu pudingini paylaşmayınca Beerus sinirleniyor

Oyun haber sitesi IGN yedi dakikalık bir yayın akışına başladıdubiçin klipDragon Ball Z: Tanrıların SavaşıCuma günü filmi. Klip, Vegeta'nın gruba bir puding bardağı üzerinden saldırdıktan sonra Beerus'a karşı karşıya geldiğini gösteriyor.

Dragon Ball Z: Battle of Gods Kuzey Amerika filminin biletlerigösterimlerartık resmi İngilizce aracılığıyla satışta İnternet sitesi . Gösterimler 5 Ağustos Salı günü yaklaşık 800 sinemada başlıyor.

kırmızı halıprömiyer3 Temmuz Perşembe günü yapıldı.eğlencehikayeyi anlatıyor:

Olayların ardından,Ejder Topu Ztelevizyon dizisi, Majin Buu'nun yenilgisinden sonra yeni bir güç uyanır ve insanlığı tehdit eder. Eski ve güçlü bir Yıkım Tanrısı olan Beerus, Frieza'yı yenen Saiyan savaşçısının söylentilerini duyduktan sonra Goku'yu arar. Beerus'un ana gezegenleri için oluşturduğu tehdidi fark eden Z savaşçıları, çok geç olmadan onu durdurmanın bir yolunu bulmalıdır. Sadece Goku, insanlığınSon umut, efsanevi bir Süper Saiyan Tanrı seviyesine yükselebilir ve Beerus'un Dünya'yı ve muhtemelen tüm evreni yok etmesini engelleyebilir! Serinin hayranları, Battle of Gods'ın orijinal bir eser olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır.Ejder topuyaratıcısı, kendisiAkira Toriyama.

Eylül sayısındaŞueisha'sZ atlamadergi ilan edildi Cumartesi günü, önümüzdeki bahar Altın Hafta tatilleri sırasında yeni bir Dragon Ball Z filmi vizyona girecek. Toriyama, 'tüm evrenin sabırsızlıkla beklediği!!' yeni filmin orijinal konsepti, senaryosu ve karakter tasarımlarıyla şahsen tanınıyor.

Haber ipucu için Austin'e teşekkürler

[Aracılığıyla DragonBallZKai.net ]