Dragon Ball Z: Battle of Gods İngilizce Klip Çukurları Goku Vs. bira

Dragon Ball Z: Battle of Gods İngilizce Klip Çukurları Goku Vs. bira

5, 6, 7, 9 Ağustos'ta K. Amerika sinemalarında gösterime girecek filmler

FUNimation Eğlenceİngilizcesinden yeni bir klip yayınladıdubarasındaDragon Ball Z: Tanrıların SavaşıPazartesi günü filmi. Klipte Son Goku, Süper Saiyan Tanrı seviyesine ulaştı ve Beerus ile savaşıyor.

Dragon Ball Z: Battle of Gods Kuzey Amerika filminin biletlerigösterimlerartık resmi İngilizce aracılığıyla satışta İnternet sitesi . Gösterimler 5 Ağustos Salı günü yaklaşık 800 sinemada başlayacak ve 6, 7 ve 9 Ağustos'ta devam edecek.

kırmızı halıprömiyer3 Temmuz Perşembe günü yapıldı.Funimation hikayeyi şöyle anlatıyor:

Olayların ardından,Ejder Topu Ztelevizyon dizisi, Majin Buu'nun yenilgisinden sonra yeni bir güç uyanır ve insanlığı tehdit eder. Eski ve güçlü bir Yıkım Tanrısı olan Beerus, Frieza'yı yenen Saiyan savaşçısının söylentilerini duyduktan sonra Goku'yu arar. Beerus'un ana gezegenleri için oluşturduğu tehdidi fark eden Z savaşçıları, çok geç olmadan onu durdurmanın bir yolunu bulmalıdır. Sadece Goku, insanlığınSon umut, efsanevi bir Süper Saiyan Tanrı seviyesine yükselebilir ve Beerus'un Dünya'yı ve muhtemelen tüm evreni yok etmesini engelleyebilir! Serinin hayranları, Battle of Gods'ın orijinal bir eser olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır.Ejder topuyaratıcısı, kendisiAkira Toriyama.

Eylül sayısındaŞueisha'sZ atlamadergi ilan edildi geçen ay, önümüzdeki baharda Altın Hafta tatilleri sırasında yeni bir Dragon Ball Z filmi vizyona girecek. Toriyama, 'tüm evrenin sabırsızlıkla beklediği!!' yeni filmin orijinal konsepti, senaryosu ve karakter tasarımlarıyla şahsen tanınıyor.