Dragon Ball Z: Diriliş 'F' Filminin İngilizce Dublajlı 'Goku' Fragmanı Yayınlandı

Dragon Ball Z: Diriliş 'F' Filminin İngilizce Dublajlı 'Goku' Fragmanı Yayınlandı

Dublaj4-12 Ağustos tarihleri ​​arasında Kuzey Amerika sinemalarında oynayacak

FUNimation Eğlencebaşlamak yayın Akışı Yaklaşan Kuzey Amerika için Pazar günü bir 'Frieza Force Dossier - Enemy Goku' videosutaramaarasındaDragon Ball Z: Diriliş 'F'anime filmi.

Film, 4 Ağustos - 12 Ağustos tarihleri ​​arasında Kuzey Amerika sinemalarında gösterilecek.

Dragon Ball Z: Diriliş 'F' prömiyeri yapıldı18 Nisan'da Japonya'daki sinemalarda hem 2D hem de 3D olarak 658 ekranda gösterildi, ancak öncesinde ön gösterimler yapıldı. Film, ilk Japon filmiydi.açık3D IMAX Dijital Tiyatrolarda.eğlencebarındırılanfilmin Kuzey Amerika prömiyeri 11 Nisan'da Los Angeles'ta. Şirket daha sonraakışfilmin Mayıs ayındaki ilk İngilizce teaser fragmanı ve prömiyeri yapıldı filmin ingilizcesidubdeAnime Fuarı2 Temmuz'da

Chris Ayresdır-dirgeri dönenİngilizce dublajda Frieza oynamak için. Daha önce dizide oynamıştı.Dragon Ball Z Kaiönceki televizyon anime serisinin baskısı.Todd HaberkornJaco olarak kadroya katılacak.

Orijinal manga yaratıcısıAkira Toriyamafilmin orijinal konsepti, senaryosu ve karakter tasarımları ile kişisel olarak kredilendirilir veEjder Topu Zanimasyon yönetmeniTadayoshi Yamamuro yönlendirilmişfilm. Pop idol grubuMomoiro Yonca Z(Ay Savaşçısı Kristali,Bodacious Uzay Korsanları)gerçekleştirilenfilmin tema şarkısı ve ayrıcaseslendirildifilmdeki roller, kahramanı Son Goku'nun düşmanı Frieza'nın hapsedildiği yerde yaşayan cehennemin 'meleklerini' oynuyor.

Toriyama söz konusu Kasım ayında yapılan bir röportajda, filmin adındaki 'F'nin, filmde yeniden canlandırılan 'Frieza' anlamına geldiğini söyledi. Toriyama, rock grubu tarafından 'F' dinlerken başlığı düşündüğünü kaydetti.Maksimum Hormon, bir arkadaşı aracılığıyla kişisel olarak tanıdığı. Şarkının kendisi bir motif olarak Frieza'yı içeriyor ve filmdeki savaş sahnelerinden birinde bir 'savaş şarkısı' olarak kullanılıyor. Grup, şarkıyı ilk olarak Temmuz 2008'de sekizinci single olarak yayınladı.