Dragon Ball Z: Extreme Butōden 3DS Game'in İngilizce Fragmanı Yayınlandı (Güncellendi)

Dragon Ball Z: Extreme Butōden 3DS Game'in İngilizce Fragmanı Yayınlandı (Güncellendi)

Avrupa sürümü 16 Ekim'de 3DS paketini alıyor

Bandai Namco EğlenceAvrupa başladı yayın Akışı Perşembe günü bir İngiliz 'aşırı dövüş' Japan Expo fragmanıArk Sistemi İşleri'Ejder Topu Z: Aşırı Butōden dövüş oyunuNintendo3DS. şirketserbest bırakmak16 Ekim'de Avrupa, Orta Doğu ve Avustralasya'daki oyun ve daha sonra serbest bırakmak 20 Ekim'de Amerika'daki oyun.

Oyunu Avrupa'da ön sipariş edenler, baby Goku, Super Vegito, kid Gohan, Meta-Cooler, Garlic Jr. ve kid Goku dahil olmak üzere altı destek karakterine erken erişim elde edecek.Bandai Namco Entertainment Europe ayrıca ilan edildi Perşembe günü Avrupa, oyun için bir Nintendo 3DS paketi alacak. Paket, kapak plakalı siyah bir Nintendo 3DS'nin yanı sıra Dragon Ball Z: Super Butōden 2 dijital SNES oyununu içerecek (oyun sadece Japonca olacak). Paket Dragon Ball Z: Extreme Butōden önceden yüklenmiş olarak gelecek.

Dövüş oyunu 120'den fazla karaktere sahiptir (sadece yaklaşık iki düzine oynanabilir, geri kalanı Z Assists karakterleridir).Akira Toriyama'sEjder topufranchise.

'Z Assist' ile Bulma ve Chichi (diğer karakterlerin yanı sıra), Bulma'nın icatları aracılığıyla oyunculara destek sağlayacak.Kapsülve Chichi'nin öfkesi (ekranı ağzından çıkan dev bir konuşma balonuyla doldurur). Vegeta'dan Süper Saiyan Tanrısı Süper Saiyan (Süper Saiyan Tanrısı SS) ayrıcabelli olmakOyunda bir Z Assist karakteri olarak ve Japon biletleri için bir kod aracılığıyla edinilebilir.Dragon Ball Z: Diriliş 'F'film. Oyuncular 'Ultimate Arts' bitirme hareketlerini kullanabilir ve oyun benzersiz düzenler ve aşamalar içerecek.

Dragon Ball Z: Extreme Butōden, 11 Haziran'da 5.690 yen (yaklaşık 47 ABD Doları) karşılığında Japonya'da sevk edildi. Oyunun Japonya'daki ilk kopyaları Dragon Ball Z: Fukkatsu no F (Dragon Ball Z: Resurrection 'F') filminde görünen Frieza sürümünü içeren Dragon Ball Disk Cross disk ile birlikte geldi. Nintendo 3DS için Super Famicom (Süper Nintendo) oyunu Dragon Ball Z Cho Butoden 2 ve Dragon Ball Heroes için Goku'nun film versiyonunu içeren bir kart. Oyuncular Dragon Ball Heroes Ultimate Mission 2 Nintendo 3DS oyunundan veri kaydettiyse, Super Saiyan 4 Vegeta Dragon Ball Z: Extreme Butōden içinde görünecektir.

Seri, 1993'te Dragon Ball Z: Super Butōden ile Japonya'daki Super Famicom sistemine giriş yaptı.Ejder Topu Kai: Ultimate Butōden, 2011 yılında Nintendo DS için piyasaya sürüldü.

Güncelleme: Avrupa için Nintendo 3DS paketi hakkında bilgi eklendi.

Güncelleme 2: Bandai Namco Eğlence Amerika gönderildi Perşembe günü aynı video, Amerikan sürümünün Avrupa sürümüyle aynı ön sipariş bonuslarını alacağını ortaya koyuyor.