Dragon Ball Z: Extreme Butōden'in Tanıtımı Önizleme Karakterleri, Hikaye Modu

Dragon Ball Z: Extreme Butōden'in Tanıtımı Önizleme Karakterleri, Hikaye Modu

11 Haziran'daki oyun gönderimi 7 tek oyunculu hikaye yoluna sahip olacak

için resmi web sitesiBandai Namco EğlenceyaklaşanEjder Topu Z: Extreme Butōden Nintnedo 3DS dövüş oyunu başladı yayın Akışı Perşembe günü oyunun ikinci tanıtım videosu.

Video, oyuncuların 100'den fazla karakter arasından seçim yaparak oluşturabilecekleri takımların ön izlemesini yapıyor (sadece 20 tanesi oynanabilir, gerisi Z Assist karakterleridir). Video ayrıca oyunun tek oyunculu hikaye modunu da özetliyor. Oyuncular belirli karakterlere veya gruplara odaklanan yedi hikaye arasından seçim yapabilir: Krillin, Son Goku, Piccolo, Vegeta, Dragon Team, Son Gohan veya kötü adamlar. Oyuncular hikaye modunda ilerledikçe karakterlerle tanışabilir, onları Z Asistleri olarak ekleyebilir ve yeteneklerini geliştirebilirler. Oyuncular daha sonra bu geliştirilmiş Z Assist karakterlerini çok oyunculu modda kullanabilirler.

'Z Assist' ile Bulma ve Chichi (diğer karakterlerin yanı sıra), Bulma'nın icatları aracılığıyla oyunculara destek sağlayacak.Kapsülve Chichi'nin öfkesi (ekranı ağzından çıkan dev bir konuşma balonuyla doldurur). Vegeta'dan Süper Saiyan Tanrısı Süper Saiyan (Süper Saiyan Tanrısı SS) ayrıcabelli olmakOyunda bir Z Assist karakteri olarak ve Japon biletleri için bir kod aracılığıyla edinilebilir.Dragon Ball Z: Diriliş 'F'film. Oyuncular 'Ultimate Arts' bitirme hareketlerini kullanabilir ve oyun benzersiz düzenler ve aşamalar içerecek.Bandai Namco Eğlenceakışoyunun geçen haftaki ikinci 'savaş eğitimi' videosu.

Dragon Ball Z: Extreme Butōden, Japonya'da 11 Haziran'da 5.690 yen (yaklaşık 47 ABD Doları) fiyatla satışa sunulacak ve oyunun ilk kopyaları, Dragon Ball Z'de görünen Frieza sürümünü içeren Dragon Ball Disk Cross diskiyle birlikte gelecek. : Fukkatsu no F (Dragon Ball Z: Resurrection 'F') filmi, Super Famicom'u (SüperNintendo) Nintendo 3DS için Dragon Ball Z Cho Butoden 2 oyunu ve Goku'nun film versiyonunu içeren Dragon Ball Heroes için bir kart. Oyuncular Dragon Ball Heroes Ultimate Mission 2 Nintendo 3DS oyunundan veri kaydettiyse, Super Saiyan 4 Vegeta Dragon Ball Z: Extreme Butōden içinde görünecektir.

Seri, 1993'te Dragon Ball Z: Super Butōden ile Japonya'daki Super Famicom sistemine giriş yaptı.Ejder Topu Kai: Ultimate Butōden, 2011 yılında Nintendo DS için piyasaya sürüldü.