Dragon Quest: Adventure of Dai Anime Toei Animasyon Hack Nedeniyle En Az 3 Hafta Daha Gecikti

Dragon Quest: Adventure of Dai Anime Toei Animasyon Hack Nedeniyle En Az 3 Hafta Daha Gecikti

TV TokyoYeni bölümler için henüz planlanmış bir dönüş tarihi olmayan daha fazla tekrar bölümü yayınlamayı planlıyor

Dragon Quest: Adventure of Dai animesinin resmi Twitter hesabı Perşembe günü duyurdu.TV Tokyo19 Mart, 26 Mart ve 2 Nisan tarihlerinde animenin yeni bölümleri yayınlanmayacak.Ayak Animasyonu hile .

Bunun yerine TV Tokyo, 19 Mart'ta animenin 5. bölümünün yeniden yayınını yayınlayacak. Twitter hesabı, personelin 9 Nisan ve sonrasında nelerin yayınlanacağını daha sonraki bir tarihte açıklayacağını belirtti. (Anime, geçen Cumartesi planlanan yeni bölüm 73 yerine 31. bölüm yeniden yayınlandı.)

Toei Animation Cuma günü yaptığı açıklamada, 6 Mart'ta yetkisiz bir üçüncü tarafın şirketin ağına eriştiğini ve bunun sonucunda şirket sistemlerinin bir kısmının kapatıldığını duyurdu. Toei Animation konuyu araştırıyor ve hack'in yayın programlarını etkileyeceğini ekledi.Bir parça,Dragon Quest: Dai'nin Macerası,Lezzetli Parti Precure, veDigimon Hayalet Oyunuanime.TV AsahiBaşlangıçta Delicious Party Precure'un 6. bölümünü Pazar günü yayınlaması planlanıyordu, ancak hack nedeniyle kanal bunun yerine gösterinin 4. bölümünü yayınladı. TV Asahi olacak hava enHugtto! Precure Futari wa Precure All Stars AnılarıAnimenin yeni bölümlerini yayınlamak yerine 20 Mart, 27 Mart ve 3 Nisan'da üç bölüm halinde.

Fuji TVniyet hava 20 Mart'ta One Piece'in özel bölümü olan 'Special Episode: Barto's Secret Room'un yeniden gösterimi ve animenin duyurusu, kanalın bundan sonra daha fazla 'Wano Country Best Selection' yeniden çalıştırma veya özet bölümleri yayınlamayı planladığını belirtti.

Fuji TV, 20 Mart'ta Digimon Ghost Game'in ilk bölümünü yeniden yayınlayacak ve duyuru, kanalın bundan sonra daha fazla 'Digimon Ghost Game Selection' tekrar bölümleri yayınlamayı planladığını belirtti.

Kaynak: Tek Parçafranchisetwitter'ı hesap aracılığıyla Otakomu