Dragon Quest Heroes'da Bianca, Flora, Jessica ve Yangus Geri Dönüyor

Dragon Quest Heroes'da Bianca, Flora, Jessica ve Yangus Geri Dönüyor

Tori MatsuzakaveMirei Kiritanioyundaki karakterleri seslendirecek

Shueisha'nın Aralık sayısıZ atlamadergisi Salı günü yaptığı duyuruda Bianca (Dragon Quest V), Flora (Dragon Quest V; İngilizce versiyonlarında Nera Briscoletti), Jessica (Dragon Quest VII) ve Yangus'un (Dragon Quest VII) Square Enix'in Dragon Quest Heroes: Yamiryū to Sekai'de görüneceğini duyurdu. Ki no Shiro oyunu.

Önceden onaylanmış karakterler arasında Alena (Dragon Quest IV), Kiryl (Dragon Quest IV), Maya Mahabala (Dragon Quest IV) vehavlu(Dragon Quest VI). Dragon Quest oyun serisinden dönen karakterler tamamenseslendirildi.Tori Matsuzaka(.hack//Film) veMirei Kiritani(Phoenix Wright filmi) oyundaki karakterleri seslendirecek.

Dragon Quest Heroes: Yamiryū to Sekai Ki no Shiro (Dragon Quest Heroes: The Darkness Dragon & the Castle of the World Tree) şu an için piyasaya sürülecek.Oyun istasyonu3 ve PlayStation 4.Oyunun 2015 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve oyun ile işbirliği içinde geliştirilecek.İNEK tekmoGames'in Warriors oyun serisini de geliştiren Omega Force ekibi. Oyun, Dragon Quest serisindeki ilk aksiyon RPG'si olmasının yanı sıra serinin on yıl sonra PlayStation sistemine çıkacak ilk oyunu olacak. Yuji Horii oyunun genel müdürü olarak görev yapıyor veKoichi Sugiyamamüziği besteliyor.

Hikaye, insanların ve canavarların el ele çalıştığı ve her şeyin barışçıl olduğu Elsarze krallığında geçiyor. Ancak bir gün canavarlar vahşileşir ve insanlara saldırmaya başlar. Kaptanlarıİmparatorluk MuhafızlarıAkt ve Mare, canavarların orijinal kalplerini geri getirmek ve Elsarze'ye bir kez daha barış getirmek için ayağa kalkar.

Dragon Quest IX yapımcısıRyutaro Ichimura onaylanmış Oyunun bir Warriors unvanı olmayacağını Twitter'da hayranlarıyla paylaştı.

[Aracılığıyla Otakomu , Yara-On! ]