Dragon Quest Heroes'un Psaro Oynanış Videosu, Nadir Eşya Kampanyası Açıklandı

Dragon Quest Heroes'un Psaro Oynanış Videosu, Nadir Eşya Kampanyası Açıklandı

26 Şubat'ta gönderilen geçmiş Dragon Quest oyunlarından karakterler içeren PS3/PS4 oyunu

Şueisha'sZ atlamakanal açıkYoutubeiçin bir tanıtım videosu yayınlamaya başladıSquare-EnixDragon Quest Heroes: Yamiryū to Sekai Ki no Shiro (Dragon Quest Heroes: The Darkness Dragon & the Castle of the World Tree)Oyun istasyonuCuma günü 3 ve PlayStation 4 oyunu. Video, şeytani kılıç ustası Psaro'nun (seslendirdiği gibi) oynanışına odaklanıyor.Daisuke Ono), ama aynı zamanda dövüşü ve oyunun mekaniğini de ele alıyor.

Ayrıca Square-Enix'in resmi blogu, oyunu satın alanlar için 'Nadir Eşya Kampanyası'nı duyurdu. Bu kampanya sırasında, 7 Mayıs saat 12:00'den 8 Mayıs saat 12:00'ye kadar PSN üzerinden giriş yapan oyuncular, bir canavarı yendikten sonra nadir bir öğe alma şanslarını ikiye katlayabilirler.

Square-Enix, oyunu 26 Şubat 2015'te Japonya'ya gönderdi. PlayStation 4 sürümü 7.800 yen (yaklaşık 77 ABD Doları), PlayStation 3 sürümü ise 6.800 yen (yaklaşık 67 ABD Doları) tutarındadır. busınırlı sayıdaDragon Quest Metal Slime Edition PlayStation 4, 11 Aralık'ta 49.980 yen (yaklaşık 499 ABD Doları) fiyatla sınırlı miktarlarda piyasaya sürüldü.Oyun ile işbirliği içinde geliştirildiİNEK tekmoGames'in Warriors oyun serisini de geliştiren Omega Force ekibi. (Ancak, Dragon Quest IX yapımcısıRyutaro Ichimura onaylanmış Oyunun bir Warriors başlığı olmayacağı Twitter'da hayranlarıyla paylaşıldı.) Oyun Dragon Quest serisinin ilk aksiyon RPG'si olmasının yanı sıra on yıl aradan sonra serinin PlayStation sistemine çıkan ilk oyunu oldu.Yuji Horiioyunun genel müdürü olarak görev yaptı veKoichi Sugiyamafilm müziğini besteledi.

Hikaye, insanların ve canavarların el ele çalıştığı ve her şeyin barışçıl olduğu Elsarze krallığında geçiyor. Ancak bir gün canavarlar vahşileşir ve insanlara saldırmaya başlar. Kaptanlarıİmparatorluk MuhafızlarıAkt ve Mare, canavarların orijinal kalplerini geri getirmek ve Elsarze'ye bir kez daha barış getirmek için ayağa kalkar.

[Aracılığıyla 0takomu ]