Dragon Quest Monsters 2: Malta'nın Gizemli Anahtarları 3DS Remake Şubat'ta Geliyor

Dragon Quest Monsters 2: Malta'nın Gizemli Anahtarları 3DS Remake Şubat'ta Geliyor

Dragon Quest Monsters tasarımı sınırlı sayıda 3DS içeren özel paket paketi de duyuruldu

Kare EnixSalı günü açıkladıNintendo2001 Dragon Quest Monsters 2: Malta's Mysterious Keys'in 3DS versiyonu (Kuzey Amerika'da Dragon Warrior Monsters 2 olarak yayınlandı) Gameboy Color oyunu 6 Şubat 2014'te Dragon Quest Monsters 2: Iru to Luca no başlığı altında Japonya'da piyasaya sürülecek. Fushigi ve Fushigi ve Kagi (Dragon Quest Monsters 2: Iru ve Luca'nın Harika Gizemli Anahtarları). Oyun 5,490 yen (yaklaşık 56 ABD Doları) fiyatla perakende satış yapacak.

Square Enix, oyunu ve çıkış tarihini duyurmasının yanı sıra, sınırlı sayıda Nintendo 3DS'yi çeşitli tasarımlarla bir araya getirecek bir 'Dragon Quest Monsters 2: Iru to Luca no Fushigi na Fushigi na Kagi Özel Paketi' yayınlayacağını da duyurdu. sistemdeki seriden canavarlar (sağda görülüyor). Paket 24.390 yen (yaklaşık 245 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak. Square Enix e-Mağazası ayrıca oyunu ve Iru ve Luca figürlerini içeren bir paket sunuyor. Set, 6.990 yen (yaklaşık 61 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak ve sınırlı miktarlarda satışa sunulacak. Ön siparişler mevcut şimdi e-mağazada ve Dengeki Online'da daha fazlası var Ekran görüntüleri oyun için kendi web sitesinde.

Kare Enix kayıtlı 22 Mart'ta Japonya'da 'Iru to Ruka no Fushigi na Fushigi na Kagi' (Iru ve Luca'nın Harika Gizemli Anahtarları) için bir ticari marka.yeniden yapmakGeçen yıl Nintendo 3DS için ilk Dragon Quest Monsters oyunu.

[Kaynak: Dengeki Online aracılığıyla 0takomu ]