Dragon Quest Monsters Joker 3 Oyununun 24 Mart Tarihi, Videosu Açıklandı

Dragon Quest Monsters Joker 3 Oyununun 24 Mart Tarihi, Videosu Açıklandı

'İzci Saldırısı' yeteneği, daha fazla onaylanmış canavar profili

Şubat sayısındaŞueisha'sZ atlamadergi Cumartesi günü Dragon Quest Monsters Joker 3'ü onayladıNintendo3doyun24 Mart'ta Japonya'da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu sayı aynı zamanda 'Scout Attack' becerisini ve oyunun 500'den fazla canavardan oluşan listesinde görünecek en yeni onaylanmış canavarları da tanıttı.

Yeni onaylanan canavarlar: Needleman (Dragon Quest X), Witch Greichel (Dragon Quest X), Besking (Dragon Quest: Monster Parade) ve Grand Caesar (Dragon Quest: Monster Parade).

Oyuncu, İzci Saldırısı becerisini kullandığında, bir düşman canavarın keşif oranı artar. Gözcü oranı arttıkça, oyuncunun bir düşman canavarını müttefik olarak başarılı bir şekilde işe alması daha olası hale gelir. Oyuncu 'Gerginliği Biriktir' komutunu kullanırsa, saldırılar daha güçlü hale gelir ve keşif başarı oranı artar.Ayrıca yeni bir tanıtım videosu da yayınlandı.atlama partisigeçen hafta sonu:

Oyunözelliklerigümüş saçlı bir kahraman ve Nochōra adında 'gizemli bir varlık'. Hikaye, ileri bilime sahip bir 'siber' dünyada geçiyor ve ana karakterin kulaklarına taktığı cihaza 'reaktör' deniyor. Oyunun demosu, Cumartesi ve Pazar günleri Chiba'nın Makuhari Messe etkinlik merkezinde düzenlenen Jump Festa 2016 etkinliğinde tanıtıldı.

Serideki önceki oyunlar gibi, Dragon Quest Monsters Joker 3'ün tasarımlarıAkira Toriyama.

Kaynaklar: Navi Haberim , 4Oyuncular aracılığıyla gematsu ( bağlantı 2 )