Dragonball Z En İyi Derecelendirmeler.

Dragonball Z En İyi Derecelendirmeler.

Bu resmi,Ejder Topu Z9-14, erkekler 9-14 ve erkekler 12-24 demografisinde tüm televizyonlarda 1 numaralı TV şovudur
Her şeyi döverekDigimonSimpsons ve diğerlerineYoğun zamanyayın şovları, sezon prömiyeriEjder Topu Zgeçen hafta televizyonda en çok izlenen program oldu (22 Eylül ile biten hafta)nd) temel demografisi için.

'Yeni sezon için iyi reytingler bekliyorduk, ancak hedef kitlemiz için tüm kablolu televizyonlarda bir numaralı şova sahip olmak olağanüstü' diyor.Gen Fukunaga, başkanı ve kurucusuFUNimation Productions, LTD.'Serinin başarısından ev videolarına ve IF Labs'den aldığımız rakamlara kadar Dragonball Z çok güçlü bir özellik.'

Dragonball Z'nin sezon prömiyeri 16 Eylül'de yayınlandı.inciüzerindeÇizgi film yayın ağı'sToonami. Ultra yüksek derecelendirmelerle ilgili özellikle şaşırtıcı olan şey, Dragonball Z'nin yalnızca bu kablo kanalında gösterilmesidir. Herhangi bir demografideki en iyi şovun, aşağıdakiler gibi bir yayın ağında yayınlanan bir şovdan başka bir şey olması nispeten nadirdir.ABCveya NBC.

FUNimation'ın basın açıklamasında, gösterinin 22 Eylül'de sona eren haftadaki başarısını yansıtan (geçen yılın aynı dönemine kıyasla):

  • Dragonball Z, 9-14, erkekler 9-14 ve erkekler 12-24 ile tüm kablolu televizyonda haftanın 1 numaralı programıydı.
  • Dragonball Z'nin erkekleri 9-14 reytingleri (11,5) yüzde +70, erkeklerin 12-24 reytingleri (6.6) geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 120 sıçradı.
  • Dragonball Z'nin Çarşamba, Pazartesi ve Salı yayınları, 9-14 yaş arası erkek çocukların dağıtımı için tüm televizyon programlarında - yayın veya kablo - ilk üç sırada yer aldı. (En yakın rakipCBS' Hayatta kalan: Tayland.)