Drakengard 3 PS3 Oyununun İngilizce Lansman Fragmanı Yayınlandı

Drakengard 3 PS3 Oyununun İngilizce Lansman Fragmanı Yayınlandı

Oyun Salı günü Kuzey Amerika'da piyasaya sürüldü

Kare Enixİngiltere başladı yayın Akışı onun için İngilizce lansman fragmanıDrakengard3Oyun istasyonu3 aksiyon rol yapmaoyunÇarşamba günü.

Video bir içerik uyarısı içeriyor.

Square Enix hikayeyi şöyle anlatıyor:Orijinal Drakengard'ın bir prequel'i olan Drakengard 3, oyuncuları altı kız kardeşin 'Intoners' olarak özel büyülü yeteneklere sahip olduğu bir orta çağ dünyasına taşıyor. Bu kız kardeşler şarkı yoluyla büyüyü manipüle etme güçleri ile dünyaya barış getirdiler. Ancak en büyük kız kardeş Zero, ejderha arkadaşı Mikhail'in yardımıyla küçük kız kardeşlerini öldürmeye çalıştığında uyum bozulur. Hikaye ilerledikçe oyuncular kendilerini Zero'nun gizemini çözmek ve onun gerçek niyetini öğrenmek için bir savaşın içinde bulurlar.

Müşteriler ön sipariş 4 Mart'tan önceki oyun, orijinal Japonca ses parçası da dahil olmak üzere üç özel bonus aldı. Oyun standart ve Collector's sürümlerinde yayınlandı. The Collector's Edition, 79,99 ABD Doları karşılığında satılıyor ve bir prequel roman, besteci tarafından bir film müziği örnekleyici içeriyorKeiichi Okabe, One, DLC Caim kostümü ve Zero'nun ejderhası için Giant Baby Hat DLC'sini içeren bir bonus DLC aşaması. Collector's Edition'ın yalnızca 5.000 kopyası üretildi. Standart sürüm, 49,99 ABD doları fiyatla satılmaktadır.

Oyun, 20 Mayıs'ta Kuzey Amerika'da PlayStation 3 için satışa çıktı.