DramaFever Itazura na Kiss 2'yi Yayınlayacak ~ Love in Okinawa Live Action TV Special

DramaFever Itazura na Kiss 2'yi Yayınlayacak ~ Love in Okinawa Live Action TV Special

Special, Japonya'da yayınlandıktan bir gün sonra, Cuma günü DramaFever'da yayınlanacak

Uluslararası video akışı sitesi DramaFever aktarım Yaramaz Öpücük 2: Okinawa'da Aşk (itazura ve öpücük2 ~Okinawa'da Aşk) Cuma günü özel canlı aksiyon televizyonu, ondan sonrafiyakaJaponyada. bir saat özel Cumartesi günü Japonya'da saat 03:20'de yayınlanacak.

Hikaye Naoki ve Kotoko'yu Okinawa'daki balayında izleyecek. ÖncekiAKB48üyeYuka Masudave aktör Nao Okabe, Okinawa'da yeni evli bir çifti daha oynayacak. Tayvanlı aktörler Evan Yo, Lele Cheng ve Jacob da özelde kamera hücresi yapacaklar. Her üç oyuncu da Kore draması You're Beautiful'ın Tayvan versiyonu Fabulous Boys'da A.N.Jell üyeleri olarak rol aldı (Kore draması ayrıca Ikemen desu ne adlı bir Japon versiyonunu da üretti).

kızlar grubuCynthiatema şarkısını seslendirecek'ÖP ÖP ÖP.' Tada'nın dul eşiShigeru Nishikawaözel için müzik prodüksiyonunu kendisi üstlenecek. Özel bölümün DVD'si 17 Eylül'de yayınlanacak.

DramaFever ayrıca tam saniyeyi yayınlayacak mevsim , Yaramaz Öpücük 2: Tokyo'da Aşk. Site diziyi 16 bölüm uzunluğunda listeliyor.

Romantik komedide, Kotoko adında bir liseli kız sonunda Naoki adında bir son sınıf arkadaşına lisenin ilk gününde onu gördüğünden beri onu uzaktan sevdiğini söyler. Ancak, akıllı ve spor yeteneğine sahip kibirli bir 'süper ikemen' (yakışıklı erkek) olan Naoki, onu hemen reddeder. Kader, hafif bir deprem Kotoko'nun aile evini mahvettiğinde araya girer. Ev yeniden inşa edilirken, Kotoko ve babası, babasının çocukluk arkadaşının evinde kalır... oğlu Naoki.

Hikaye Naoki ve Ko'yu takip ediyor lise ve ötesinde toko, ancak manga bitmedi çünkü Tada 1999'da bir kazada öldü. Popüler manganın basılmış 30 milyondan fazla kopyası var. Hikaye daha önceuyarlanmış1996'da Japonya'da bir televizyon drama dizisine, Tayvan'da 2005 ve 2007'de Bir Öpücükle Başladı adı altında iki drama dizisine, 2008'depiyesve bir dramdiziler2010'da Güney Kore'de. Manga ayrıca 2008 televizyonuna da ilham verdi.animehangi diziDiskotek Medya lisanslıHaziranda.

Dijital Manga Inc.dır-diryayıncılıkKuzey Amerika'daki dizi ve şirket piyasaya sürülmüş Mayıs ayında 10. cilt.

Haber ipucu için mdo7'ye teşekkürler

Güncelleme: Yayın süresi düzeltildi. Teşekkürler bayoab