Dramatical Murder's Unaired OVA Bölümü Videoda Önizlendi

Dramatical Murder's Unaired OVA Bölümü Videoda Önizlendi

Aoba, 24 Aralık'ta yayınlanan vizyonlarla gizemli bir yerde uyanıyor

için resmi web sitesiDramatik Cinayettelevizyon anime başlamak yayın Akışı yayınlanmayan orijinal video anime için bir tanıtım videosu (BU) Pazar günü 'Data_xx_Transitory'.

Videonun başında diğer Aoba diyor ki: 'Ne doğru, ne yanlış. Buna insan kalbi karar verir. Ama bu kalp denen şey tam olarak nedir? Kimine göre aydınlık kimine göre karanlık olabilir. Karanlık hakkında hiçbir şey bilmeyen insan, ışıktan başka bir şey ummaz. Ama bu imkansız.'

Hikayede Aoba gizemli bir yerde uyanır. Aoba'ya benzeyen biri orada oturuyor ve 'Bunların hepsi senin sebep olduğun şeyin sonucu' diyor. Sanki onun sözlerine yanıt olarak, arkadaşlarının değişen vizyonları Aoba'nın gözlerinin önünde birbiri ardına beliriyor. Bu gerçekten bir rüya mı, bir yanılsama mı yoksa başka bir şey mi…?30 dakikalık OVA bölümügemi24 Aralık'ta televizyon animesinin Blu-ray ve DVD kutu setleri ile birlikte. Kutu seti, 12 bölümün tamamını ve ayrıcaorjinal Film MüziğiCD, 'Dramatical Kissa Cyan Moon he Yōkoso' (Dramatical Tea Shop Cyan Moon'a Hoş Geldiniz) başlıklı bir drama CD'si ve özel bir kitapçık.

anime uyum sağlarNitro+KİRAL'serkek-aşkmacera oyunu. Oyunun hikayesi, Midorijima adasında büyükannesiyle birlikte yaşayan Aoba adında genç bir adama odaklanıyor. Toue, Midorijima'nın bir bölümünde Platinum Hapishanesi'ni inşa ettikten ve sakinleri taşınmaya zorladıktan sonra adanın Eski Sakinleri Bölgesi'ndeki bir hurda dükkanında çalışıyor. Aoba basit hayatından memnundur ancak adada gelişen gizemli olayların içine çekilir.

gevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan televizyon dizisi.