Dramatik Cinayet Ekibi, Bölüm 3'ün Kalitesi İçin Özür Diledi

Dramatik Cinayet Ekibi, Bölüm 3'ün Kalitesi İçin Özür Diledi

TV animesinin resmi Twitter hesabıNitro+KİRALerkek-aşk macera oyunuDramatik Cinayet özür diledi Gösterinin üçüncü bölümünün kalitesi için Pazartesi günü.

[Önemli] TV Tokyo'da 3. bölümü izleyen herkese teşekkürler. Çeşitli koşullar nedeniyle, bugünkü yayının bazı bölümleri prodüksiyon tarafı tarafından tasarlanmamıştır. 26 Temmuz Cumartesi gününden itibaren web dağıtım sürümünde içeriği daha da iyi hale getirebilmek için şu anda bir yeniden çekim üzerinde çalışıyoruz. #anime draması

— TV animesi “Dramada” resmi hesabı (@dmmd_TV_PR) 20 Temmuz 2014
Önemli: 3. bölümü izleyen herkeseTV Tokyo, çok teşekkürler. Bu akşamki yayında, çeşitli koşullar nedeniyle yapım ekibi tarafından gösterilmeyen bölümler vardı. 26 Temmuz'da (Cumartesi) başlayacak çevrimiçi sürüm üstün kalitede ve şu anda yeniden çekimler üzerinde çalışıyoruz.

[Önemli] Ayrıca ileride ürün olarak kayıtlara geçerse sadece 3. bölümü değil 1. ve 2. bölümleri de daha kaliteli içeriklerle yayınlayabilmemiz için çalışmalara devam edeceğiz. Şu andan itibaren, 'DRAMAtical' animasyonuCinayete gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. #anime draması— TV animesi “Dramada” resmi hesabı (@dmmd_TV_PR) 20 Temmuz 2014
Önemli: İleride, sadece 3. bölümün tekrar çekimleri üzerinde çalışmıyoruz, aynı zamanda 1. ve 2. bölümlerin kalitesini de iyileştiriyoruz. Lütfen DRAMAtical Murder'ın keyfini çıkarmaya devam edin.

Bazı Japon Twitter kullanıcıları, Twitter hesabının bahsettiği hataları yakalayabildi.

beni güldürmeye gel #anime draması #dmmd_anime pic.twitter.com/W691iPQFb3

— Dainagon Azuki (@komameazukin) 20 Temmuz 2014

wwww bu wwww ve wwww wwww wwww bu sefer çok kötü wwww çizim wwww #anime draması pic.twitter.com/OxxtmdxyAC

— Kyu @ Wanwan (@o45824) 20 Temmuz 2014

Dramada çizim çöküşü Bu sefer çok kötü Ağlayabilir miyim... Gürültü Uu... Aoba... pic.twitter.com/2zH0W4EATm

— Remi @ 2. Haruka Cosplay (@doremimayuyu) 20 Temmuz 2014

Aynı isimli oyuna dayanan animenin hikayesi, Midorijima adasında büyükannesiyle birlikte yaşayan Aoba adında genç bir adama odaklanıyor. Toue, Midorijima'nın bir bölümünde Platinum Hapishanesi'ni inşa ettikten ve sakinleri taşınmaya zorladıktan sonra adanın Eski Sakinleri Bölgesi'ndeki bir hurda dükkanında çalışıyor. Aoba basit hayatından memnundur ancak adada gelişen gizemli olayların içine çekilir.

Dizi, 6 Temmuz'da gösterime girdi.gevrek ruloşu andayayın Akışıseri.

[Aracılığıyla Hachima Kiko ]