Drifters'ın Yeni Animesi Shimazu Toyohisa Olarak Yūichi Nakamura'yı Geri Getiriyor

Drifters'ın Yeni Animesi Shimazu Toyohisa Olarak Yūichi Nakamura'yı Geri Getiriyor

Naoya Uchida,Mitsuki Saigaayrıca animesinde rol aldıKouta Hiranomanga

Yeni için personelanimenın-ninKouta Hirano'sDrifters manga Salı günü ana seslendirme kadrosunu açıkladı.Yuuichi Nakamuraönceki anime promosyonundan Shimazu Toyohisa'nın başrolünü yeniden canlandıracakvideo. (Tarihsel Japonca isimler burada ilk olarak aile adı olarak listelenirken, modern isimler ilk önce verilen adla listelenir.)Naoya UchidaOda Nobunaga'yı oynayacak veMitsuki SaigaNasu no Yoichi oynayacak.

Manganın hikayesi, önemli Sekigahara Savaşı'nda savaşan gerçek hayattaki samuray Shimazu Toyohisa'nın etrafında dönüyor. Öldüğü anlarda Shimazu, tarih boyunca diğer ünlü savaşçılarla birlikte bir sihir dünyasına taşınır. Bu savaşçılar sonsuz bir savaşta birbirleriyle savaşmak zorunda kalıyorlar.Anime 70. yıl dönümünü kutluyor.Shonegahoşa, orijinal manganın yayıncısı.Kenichi Suzuki(JoJo'nun Tuhaf Macerası,JoJo'nun Tuhaf Macerası: Stardust Crusadersdizi yönetmeni)yönetmenlikanime.Hideyuki Kurata(Dünyayı Sadece Tanrı Bilir,Tokyo Kuzgunları,Bakire Cadı Maria) dizi kompozisyonunu yönetiyor ve senaryoları yazıyor.Yousuke Kuroda(Hellsing Ultimate,Silah mezarı) Kurata ile birlikte senaryoları da yazıyor.Ryoji Nakamori(Hellsing Ultimate) karakterleri tasarlıyor ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.

Kadronun geri kalanı şu şekilde:

Ayar Araştırması:Seiichi Shirato
Sanat Yönetmeni:Ken'ichi Tatefuji
CG Yapımcısı:Garyo Tanaka
CG Direktörü: Tomohisa Takae
Renk anahtarı:Haruko Nobori
Ses Yönetmeni:Yota Tsuruoka
Harf Tasarımı:Mezhep
Düzenleme:kiyoshi hirose
Üretim: Drifters Üretim Komitesi

Manga zaten bir kısa filme ilham verdi.paketlenmiş2012 yılında Hellsing Ultimate video anime serisinin 10. ve son cildi ile. (Hiranoyaratıldıorijinalcehennemaksiyon mangası, tıpkı Drifters için yaptığı gibi.) Ryoji Nakamori (Hellsing Ultimate) bu kısa filmde animasyonu iki deneyimli oyuncuyla yönetti.Macross Frontier: Sayonara no Tsubasa, Teknik direktörKazuya Miurave animasyon yönetmeniMasayori Komine.Yasushi IshiiHellsing televizyon dizisinde çalıştıktan sonra müziği besteledi veSiyahtan daha koyuanime.

Kara At yayınlarhem Drifters mangası hem de Hellsing mangası.Geneon Eğlence (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ) Inc. bir kezdağıtılmışikisi de Hellsing animesi amaeğlenceEğlence daha sonra lisansları aldı.

Kaynak: komik natalie