Dünyanın Sonu Harem Anime'nin Tam Tanıtım Videosu Tema Şarkıları, Daha Fazla Personel, Ekim İlk Çıkışını Açıkladı

Dünyanın Sonu Harem Anime'nin Tam Tanıtım Videosu Tema Şarkıları, Daha Fazla Personel, Ekim İlk Çıkışını Açıkladı

Şarkıcılar H-el-ical//,EXiNAtema şarkıları gerçekleştir

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninKotaro Shono'sDünyanın Sonu Harembilim kurgu mangası Pazar günü tam tanıtım videosunu ve önemli bir görseli yayınladı. Video, animenin tema şarkıları, daha fazla ana personel ve Ekim galası hakkında bilgi veriyor. Ayrıca ana karakterlerin seslerini ve açılış tema şarkısını da önizler.


Şarkıcı H-el-ical// şarkıcı iken açılış tema şarkısı 'Just Do It'i seslendiriyorEXiNAbitiş tema şarkısı 'Ending Mirage'ı seslendirir.

Shigeyuki Koresawa(Dijital Gürültü) ve Tom (Digital Noise) sahne donanımlarını tasarlıyor.Lin Ge(Stüdyo Lale) sanat tasarımcısı ile sanatı yönetiyorTomoyasu Fujise(çip ayarı), veAiko Matsuyamarenk anahtarı sanatçısıdır. Sōta Mikami (Chiptune) görüntü düzenleme yönetmenidir veUtako Hagiwaradüzenleme yapıyor.Fumiyuki Gitsesi yönlendiriyor.Dizi ilk kez ekranlarda olacakTokyo MX,BS Fuji, veAT-XEkim ayında kanallar

Yedi Denizler'Hayalet Gemidamgayayıncılıkİngilizce orijinal manga ve hikayeyi anlatıyor:

Man-Killer Virüs: dünyadaki erkek nüfusunun %99,9'unu yok eden ölümcül bir hastalık. Mizuhara Reito, hayallerinin kızı Tachibana Erisa'yı geride bırakarak son beş yıldır kriyojenik uykudadır. Reito derin dondurucudan uyandığında, kendisinin gezegenin en değerli kaynağı olduğu, seks çılgınlığı olan yeni bir dünyaya çıkar. Reito ve diğer dört erkek damızlık lüks bir hayat ve basit bir görev verilir: mümkün olduğu kadar çok kadını hamile bırakarak dünyayı yeniden doldurmak! Ancak Reito'nun tek istediği, üç yıl önce kaybolan sevgili Erisa'yı bulmaktır. Reito ayartmaya karşı koyabilir ve tek gerçek aşkını bulabilir mi?

Daha önce duyurulan oyuncular arasında şunlar yer alıyor:

  • Taichi IchikawaReito Mizuhara olarak
  • Haruka ShiraishiMira Suo olarak
  • Yo TaichiAkane Ryūzōji olarak
  • Aya YamaneSui Yamada olarak
Keiko WatanabeUW Japonya Şubesi çalışanı Rea Katagiri olarak

Yurie KozakaiUW Japonya Şubesi çalışanı Maria Kuroda olarak

Yukina ShutoMahiru Mizuhara, Reito'nun küçük kız kardeşi olarak

Takuya EguchiKyōji Hino, yeni dünyada uyanan ilk erkek

Shizuka IshigamiKyōji'nin bakıcısı Neneko Isurugi olarak

Satomi AmanoRena Kitayama, oyuncu

Kazuki UraShōta Doi olarak, uyanan üçüncü adam

Ayana TaketatsuKaren Kamiya, Shota'nın zihni olarak

Marika HayaseShota'nın sınıfındaki sınıf öğretmeni Yuzuki Hanyū olarak

Haruka MichiiShōta'nın sınıf arkadaşı Shunka Hiiragi olarak

Arisa AyharaNatsu Ichijō, Shota'nın sınıf arkadaşı olarak

Riho IidaAkira Todo, Shota'nın sınıf arkadaşı olarak

Natsumi TakamoriChifuyu Rehn Kuroda, Shōta'nın sınıf arkadaşı ve Maria Kuroda'nın küçük kız kardeşi olarak

Yuu Nobuta(Lise Filosu,Maesetsu! Açılış Yasası,Ve Ve Ve Ayı) animeyi yönetiyorStüdyo GökumiveAXsiZ.Tatsuya Takahashi(bu[e-posta korumalı]Külkedisi Kızlar,yerli kız arkadaşı,Val x Aşk) dizi senaryolarından sorumludur.Masaru Köseki(Mutluluk!,Şeytan Kral Daimao) karakterleri tasarlıyor.Shigenobu Ookawa(Tayutama - Tanrımı Öp,Bayan tek renkli) müziği besteliyor.

manga başlatılan Mayıs 2016'daShonen Zıplamaweb sitesi ve uygulama. Son zamanlarda manga devam ettirildi yeni bir başlık altındaShūmatsu no Harem: After World 6 Mayıs'ta Mangafranchise5 milyondan fazla basılmış kopyası var.

BAĞLANTIvealimlerbaşlıklı bir fantezi ayarı spinoff giriş yaptıDünyanın Sonu Harem: Fantasia2018 yılında. Manga çalışırŞueisha'sUltra Atlamadergisinde ve Shonen Jump+ hizmetinde ve Young Jump'ta! uygulama. Seven Seas'in Hayalet Gemi baskısı daserbest bırakmako manga ingilizce.

Okada Ando başlatılanWorld's End Harem: Fantasia'nın yan ürünüShūmatsu no Harem: Fanatasia Gakuen(World's End Harem: Fantasia Academy) 19 Mayıs'ta Ultra Jump'ta.Kira Eto başlatılan üçüncü yan manga, Dünyanın Sonu Harem ~Britannia Lumiére~ (Shūmatsu no Harem: Britannia Lumiere), 26 Haziran'da Shonen Jump+'da. Shueisha'nınDaha Fazlaİnternet sitesiyayınlaro manga ingilizce.

Kaynaklar: Dünyanın Sonu Harem animesi İnternet sitesi , komik natalie