Ecchi Romance Manga Sakura Diaries Devamını Aldı

Ecchi Romance Manga Sakura Diaries Devamını Aldı

U Jinseri hale getirir YeniSakura GünlükleriOrijinal sona erdikten 14 yıl sonra

Manga yaratıcısıU Jinonun bir devam filmi başlattıSakura Günlükleri(Sakura Tsushin)ecchikomedi mangasının bu yılki 10. sayısındaNihon bungeishaComic Heaven dergisi. Shin Sakura Tsūshin (New Sakura Diaries) mangası, Tokyo'da iş arayan genç bir adamın aniden liseli bir kız tarafından kendisine 'ağabey' diye sarılmasıyla başlar.

U-Jin, orijinal Sakura Diaries mangasını seri hale getirdi.Şogakukan'sHaftalık Shonen Pazar1995-2000 arası dergi. Seri, 20 cilt halinde derlendi ve 1997'de 12 bölümlük orijinal bir anime video serisine uyarlandı.AD VizyonuKuzey Amerika'da DVD'de dizi yayınladı.

U-Jin'in birkaç manga çalışması animeye uyarlanmıştır.Melek,Masallar Üçlemesi(Konai Şasei),Kyūkyoku no Chef ve Oishinbo Papa,baştan çıkarma hikayeleri,cadılar(vizyoner),Fobi,Posta Siparişi Kızlık 28,Özel Psiko Dersi, veJülyet.Comic Heaven'ın 10. sayısında yeni seri Oichiitte Yutte yo da yer alıyor. ('Tell Me It's Delicious'ta bir kelime oyunu) Anno Nanakamado tarafından. Romantik komedi dizisi yalnızlığı takip ediyor, tsundere genç bayan ve bir vampir.

Kaynak: [Çizgi roman Natalie]