Edens Zero Anime 2. Sezon Prömiyerleri 2023'te

Edens Zero Anime 2. Sezon Prömiyerleri 2023'te

Teaser görseli de yayınlandı

Türkiye'nin resmi Twitter hesabıSıfır yemek franchiseÇarşamba günü animenin ikinci sezon 2023'te prömiyer yapacak. Duyuru ayrıca ikinci sezon için bir teaser görseli de açıkladı.

ilk sezonprömiyeri yapıldıNisan 2021'de Japonya'da ve 25 bölüm olarak yayınlandı. Gösteribaşlamak yayın Akışı üzerindeNetflixJaponya dışında Ağustos 2021'de.

Shinji Ishihara(Peri masalı,Günlük Ufuk) animenin baş yönetmeniydi.J.C.Personel, veYuşi Suzuki(Fairy Tail sezon 3 bölüm yönetmeni) animeyi yönetti. Suzuki Geçti 9 Eylül 2021'de.Mitsutaka Hirota(Zoidler Vahşi,Kiralık-Kız Arkadaş) dizi senaryolarını denetledi ve yazdı veYurika Sako(anahtar animasyonuYemek Savaşları! Üçüncü Plaka) karakterleri animasyon için tasarladı.Hiro Mashima(Peri masalı,çılgın usta)başlatılaniçindeki mangaHaftalık Shonen DergisiHaziran 2018'de.Kodanşa Çizgi Romanlarımangayı hem İngilizce olarak yayınlıyordijital olarakveYazdır. Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

Terk edilmiş bir eğlence parkı olan Granbell Kingdom'da Shiki, tüm hayatını makineler arasında geçirmiştir. Ancak bir gün, Rebecca ve kedi arkadaşı Happy, parkın ön kapılarında belirir. Bu yeni gelenler, bunun Granbell'in yüz yıldır sahip olduğu ilk insan teması olduğunu bilmiyorlar! Shiki yeni arkadaşlar edinme yolunda tökezlerken, eski komşuları bir robo isyanı için bir fırsat yakalar…Ve eski vatanı çok tehlikeli hale geldiğinde, Shiki uzay gemilerinde Rebecca ve Happy'e katılmalı ve sınırsız kozmosa kaçmalıdır.

Manga aynı zamandailham vericiiçin bir 3D aksiyon RPG'sikonsollarve mobil cihazlar için yukarıdan aşağıya bir RPG.Konamioyunları geliştiriyor.

Kaynaklar: Edens Zero franchise'ın Twitter'ı hesap , komik natalie