EGOIST, Attack on Titan Animatörlerinden Kabaneri of the Iron Fortress Gösterisi için Açılış Şarkısı Oluşturuyor

EGOIST, Attack on Titan Animatörlerinden Kabaneri of the Iron Fortress Gösterisi için Açılış Şarkısı Oluşturuyor

Nisan animesiTitan'a Saldırıkendi Bahar sanat sergisini alan stüdyo ve yönetmen

sanatçı grubuBENCİLözellikle açılış teması için bir şarkı yaratıyorDemir Kale Kabaneri(Ek), Nisan ayındaki orijinal televizyon animesiAkıllı Stüdyo(Titan'a Saldırı). Şarkı, anime ile aynı İngilizce başlığı paylaşıyor.

EGOIST tarafından üretilen bir grupsüper hücrebesteci ryo, daha önce 2011'e tema şarkılarıyla katkıda bulunmuştu.Noitamitelevizyon animesiSuçlu Taç, yönetmen tarafından ilk orijinal anime (daha önceki bir hikayeye dayanmayan)Tetsuro Araki. Araki'nin Demir Kale'den Kabaneri'yi de yönetmesi tesadüf değil. Grup ayrıca ikisi için tema şarkıları üzerinde çalıştı.Psiko-GeçişNoitamina ve filmde televizyon animesi. Daha yakın zamanda, üçünün de tema şarkılarına katkıda bulundular.Proje Itohfilmler —Ceset İmparatorluğu, Harmony ve yayınlanmamışSoykırım Organı- Noitamina tarafından üretildi. Wit Studio animasyonlu Ceset İmparatorluğu.

Kabaneri of the Iron Fortress animesinin ikinci tanıtım videosu bu gece gösterime girecek.Fuji TVNoitamina programlama bloğu ve tema şarkısını önizleyecektir. Ardından, bu videonun uzun bir versiyonu animenin resmi web sitesinde yayınlanacak.Araki'nin üretim malzemelerinin sergisiÖlüm notu,Ölüler Lisesi, Guilty Crown, Attack on Titan ve Kabaneri of the Iron Fortress, 19 Mart-17 Nisan tarihleri ​​arasında Aqua City Odaiba Mediage mekanında gerçekleştirilecek. Ayrıca, Demir Kale: Önsöz filmi,ekran18 Mart'tan itibaren sinemalarda sınırlı bir haftalık katılım için.

İlk tanıtım videosu ve reklam filmiçıkış yaptıaralıkta:

Tanıtım videosu:

Reklam:

Anime yönetmen Tetsuro Araki ve Attack on Titan'dan sorumlu ekip olan Wit Studio'yu yeniden bir araya getiriyor.Geass koduyaratıcıIchiro Okouchisenaryoları yazıyor.Haruhiko Mikimoto(Makro 7,silah avcısı) orijinal karakterleri tasarlıyor veHiroyuki Sawano(Titan'a saldırı,Aldnoah.Zero) müziği besteliyor.

'Steampunk hayatta kalma eylemi' hikayesi, insanların kendilerini 'Kabane' olarak bilinen çelik kalpli zombi benzeri varlıkların tehdidine karşı istasyon adı verilen kalelerde saklandıkları ada ülkesi Hinomoto'da geçiyor. İstasyonlar arasında sadece 'Hayajiro' olarak bilinen zırhlı lokomotifler geçiyor.

Oyuncular şunları içerir:


Taşuku Hatanaka(Ushio ve ToraUshio), Aragane İstasyonu'nda demir ve buhar motorları yaparak geçimini sağlayan genç bir buharlı demirci olan Ikoma'yı canlandırıyor. O ve iyi arkadaşı Takumi, Kabane'yi yenmek için 'Tsuranuki Zutsu' adlı bir silah geliştirdi. Şimdi herkes onu hafife alıyor ama o muzaffer olacağı bir günü sabırsızlıkla bekliyor.


Sayaka Senbongi(Eve Dönüş Kulübü GünlükleriClaire Kokonoe), Kōtetsujō'ya binen ve Aragane İstasyonunda görünen gizemli bir kız olan Mumei (İsimsiz) rolünde. Savaşçılardan özel muamele görüyor gibi görünüyor, ama gerçek renkleri...


Maaya Uchida(Charlotte'un Yusa ve Misa'sı) Aragane İstasyonu'nu yöneten ailenin en büyük kızı Ayame rolünde. Bir gün babasının yerine yönetecek, ancak şimdiye kadar fikirlerini açıkça ifade etmedi.


Toshiki Masuda(flamingo samurayMasayoshi Hazama), Ayame'nin ailesine kişisel koruması olarak hizmet eden genç bir savaşçı olan Kurusu rolünde. Savaşçılar arasında kılıç kolu hatırı sayılır derecededir. Genellikle ayık ve dürüsttür ve bir savaşçı olarak onurunu korur.


Yuuki Kaji(Titan'ın Eren'ine Saldırı) Takumi, Ikoma'nın arkadaşı ve diğer buharlı demirci olarak. Ikoma'nın aceleciliği karşısında şok olmasına rağmen, Ikoma'nın kimseden korkmamasına hayran kalıyor.


Kaane Oki(Taze Güzel TedaviCure Peach) Kajika, Ikoma ve Takumi'nin arkadaşı ve buharlı demirci arkadaşı rolünde. Ailevi bir kişiliğe sahiptir.


Maria Ise(Avcı × AvcıKillua), Hinomoto boyunca eşya taşıyan Hayajiro 'Kōtetsujō' mürettebatının bir üyesi olan Yukina rolünde. O işini seven bir utangaç ama abla gibi çalışkandır.


Ryota Ohsaka(Kızıl Saçlı Pamuk PrensesZen), Aragane İstasyonu'nda yaşayan bir buharlı demirci olan Sukari olarak. Alaycı bir tavır sergiliyor ama iyi bir muhakeme yeteneğine sahip.


Kensuke Satou(Tabut Prenses ChaikaNikolai Aftotorr), Ayame'nin ailesine hizmet eden bir savaşçı olan Kibito rolünde. Her sosyal sınıftan insana ayrım yapmadan anlayışlı davranır ve davranır.

Ayrıca, web sitesi listeler Mamoru MiyanoBiba adında bir karakter olarak, ancak hiçbir resim veya bilgi yayınlanmadı.

Kaynak: MyNavi