Elaiza Ikeda, All Esper'de Kahraman Olarak Başrolde! Canlı Aksiyon Filmi

Elaiza Ikeda, All Esper'de Kahraman Olarak Başrolde! Canlı Aksiyon Filmi

19 yaşındaki aktris, model suçlu öğrenci Miyuki olarak Kaho'nun yerini aldı

Canlı aksiyon filminin kadrosuadaptasyonnın-ninKiminori WakasugiHepsi Esper Dayo! (Minna! Dayo'yu bekle!) bilim kurgu komedi mangası Cumartesi günü 19 yaşındaki Elaiza Ikeda'nın (Lisede İlk Çıkış,Zekkyo Gakkyu) filmde kadın kahraman Miyuki Hirano'yu oynayacak. kaho (Otomen) daha önce canlı aksiyon televizyon dizisinde karakteri oynamıştı. Miyuki, Yocchan'ın çocukluk arkadaşı ve bir esper olan suçlu bir lise öğrencisidir.

Film bir kez dahayıldız Şota Sometani(canlı aksiyonxxxHOLiC,parazit) Yoshiro 'Yocchan' Kamogawa olarak.Shion Sono(intihar çemberi,Himizu,tokyo kabilesi) Eiga Minna! adlı filmi yönetmek için geri dönüyor! Esper Dayo! (Herkes! Biz Espers'ız! Film).

Geri dönen diğer oyuncular şunları içerir:Erin ElSae Asami olarak, Mikan Sports Terumitsu Nagano olarak,motoki fukamiYosuke Enomoto olarak, Reiya Masaki Naoya Yabe olarak,Ken YasudaTakahiro Asami olarak ve Megumi Kagurazaka Takako Akiyama olarak.Çekimlerin Nisan ayının sonlarına doğru başlaması planlanıyor. Film, Eylül ayında Japonya'da vizyona girecek.komik natalieyayınladı Görüntüler kostümlü geri dönen ana kadronun geri kalanı.

İlk canlı aksiyon dramasıadaptasyonManganın prömiyeri Nisan 2013'te 12 dakikalık bölümlerden oluşan bir seri olarak yapılmıştır. Canlı aksiyon spinoff televizyonuözelbaşlıklı benim! Esper Dayo! Bangaihen ~Esper, Miyako ve Iku~ (All Esper Dayo! Extra Edition ~The Esper Goes to the Capital~) 3 Nisan'da Japonya'da yayınlandı.

Psişik komedi, Yoshirō 'Yocchan' Kamogawa (Sometani) adlı sıradan (bakire) bir lise çocuğunu takip eder. Diğer insanların zihinlerini okuma yeteneğiyle uyandığında hayatı bir gecede değişir. Yoshiro, kasabasında güç kazanan tek kişi değil. Yoshirō'nin okulunun yakınındaki bir kafede çalışan (görünüşe göre bakire) Terumitsu Nagano (Mikata Sports tarafından oynanır) telekinezi kazanır - ama bunuSeks Oyuncakları. Yoshirō'nin lisesindeki (muhtemelen bakire) kıdemli ve eski basketbol oyuncusu Yōsuke Enomoto (Motoki Fukami tarafından oynanır), ışınlanma kazanır - ancak yalnızca çıplakken.

Wakasugi mangayı başlattıHaftalık Genç Dergisi2009 yılında, ondan kısa bir süre önceBittipopüler komediDetroit Metal Şehrigelecek yıl.KodanşaMinna'nın altıncı derlenmiş cildini yayınladı! Esper Dayo! Şubat 2014'te. Wakasugi bu baharda Young Magazine'de manganın yeni bir bölümünü başlatıyor.

Resimler © Minna! Esper Dayo! Üretim Komitesi
© Kimimori Wakasugi / Kodansha

Kaynak: komik natalie