En Yeni Sailor Moon Müzikali Yūga Yamato'yu Smokin Maskesi Olarak Geri Getiriyor

En Yeni Sailor Moon Müzikali Yūga Yamato'yu Smokin Maskesi Olarak Geri Getiriyor

Yamato, 2013'teki ilk 20. yıl dönümü sahne müzikalinden bu yana rol oynadı.

Dördüncü 20. yıl dönümü aşamasının resmi web sitesimüzikalnın-ninNaoko Takeuchi'sAyın denizci erimanga onaylanmış Salı günüyuga yamatoTuxedo Mask/Mamoru Chiba rolünü tekrar oynayacak. Oyuncu, 2013'teki ilk 20. yıl dönümü sahne müzikalinden bu yana karakteri canlandırıyor.

Müzikalin beş yeni ana aktrisine katılacak:

Soldan sağa, yeni oyuncular:  • Kaede Makoto Kino / Denizci Jüpiter olarak
  • Hikari Kuroki Ami Mizuno/Sailor Mercury olarak
  • Hotaru NomotoUsagi Tsukino/Sailor Moon olarak
  • Karen Kobayashi, Rei Hino/Sailor Mars rolünde
  • Rimo HasegawaMinako Aino / Denizci Venüs olarak

Takeuchi, yeni kadro için yapılan seçmeleri değerlendiren panelin bir parçasıydı.

Müzikal, 29-30 Ekim tarihleri ​​arasında Fukuoka'daki Canal City Theatre'a ve ardından 4-6 Kasım tarihleri ​​arasında Osaka'daki Sankei Hall Breeze'e taşınmadan önce, 15-23 Ekim tarihleri ​​arasında AiiA 2.5 Theatre Tokyo'daki mekanda ilk kez sahnelenecek.

Oyuncular, ana oyuncu kadrosunun yerini alıyor.Bishōjo Senshi Sailor Moon-Un Nouveau Voyage-, manganın 20. yıl dönümünü kutlayan üçüncü yeni sahne oyunu. eski oyuncu kadrosumezunüçüncü müzikal koşusunu bitirdikten sonra. Nomoto, 1993'ten 2005'e kadar süren ilk yapım dizisinde Sailor Moon'u oynayanlar da dahil olmak üzere, bir sahne müzikalinde başlık karakterini oynayan altıncı aktris. Nomoto en sevdiği karakterin aslında Chibiusa olduğunu söylerken, Kobayashi (Sailor Mars) eski Denizci Jüpiter oyuncusu Yu Takahashi'nin hayranıydı ve Takahashi'nin geçen yılki son yarışına katılmıştı.

Bishōjo Senshi Sailor Moon -Un Nouveau Voyage- geçen Eylül ayında AiiA 2.5 Theatre Tokyo'da koştu. 24 Şubat'ta müzikalin bir ev videosu yayınlandı.özelliklerisahne prodüksiyonunun kendisinden kaydedilen görüntülerin yanı sıra arasında bir yuvarlak masa tartışmasıKarin Takahashi(Sailor Saturn), Yūga Yamato (Smokin Maskesi), Shū Shiootsuki (Sailor Uranüs), Sayaka Fujioka (Sailor Neptün) ve Mikako Ishii (Sailor Pluto). Ayrıca Satomi Okubo'nun (Sailor Moon) 'mezuniyet töreninin' görüntüleri de olacak.Momoyo Koyama(Sailor Mercury), Kanon Nanaki (Sailor Mars), Yu Takahashi (Sailor Jüpiter) ve Shiori Sakata (Sailor Venus).

Kaynak: komik natalie