ERASED/Boku dake ga Inai Machi Anime'nin 2. Promosyonu Asya Kung Fu Nesilinin Açılış Şarkısını Açıkladı

ERASED/Boku dake ga Inai Machi Anime'nin 2. Promosyonu Asya Kung Fu Nesilinin Açılış Şarkısını Açıkladı

Grup, 7 Ocak'ta çıkış yapan zaman yolculuğu serisi için 11 yıl sonra 'Re:Re:' albümünü yeniden kaydetti

Televizyonun resmi web sitesianimeSİLİNDİ (Boku dake ga Inai Machi) başlamak yayın Akışı Cuma günü ikinci tam tanıtım videosu. Yeni video önizlemeleriAsya Kung Fu Nesil' açılış tema şarkısı, 'Re:Re:'.


Asian Kung-Fu Generation grubu, 2004 yılında ikinci albümleri Sol-fa'nın orijinal versiyonunu yayınladıktan sonra bu şarkıyı yeniden kaydetti. Yeni versiyon 16 Mart'ta single olarak satışa çıkacak.

HikayesiKei SanbeOrijinal mangası, ölümleri önlemek için onu zamanda geriye gitmeye zorlayan bir yeteneğe sahip mücadele eden bir manga sanatçısı olan Satoru'yu takip ediyor. Annesi öldürüldüğünde, gizemi çözmek için zamanda geri gönderilir, ancak sınıf arkadaşı Kayo'nun ortadan kaybolmasından hemen önce ilkokula geri döner.Amerika Aniplex lisanslıseri. dizi başlayacakyayın Akışıüzerindegevrek ruloveeğlence7 Ocak'ta, aynı gün Japonya'da çıkış yapacakFuji TV'sNoitamiengellemek. Tokyo'daki Wald 9 tiyatrosu, yönetmen tarafından bir tartışma ile ilk iki bölümün gösterimine ev sahipliği yapacakTomohiko Itove seslendirme kadrosuTao Tsuchiya,Shinnosuke Mitsushima, veChinatsu Akasaki5 Ocak'ta Japonya genelindeki kitapçılar ve anime mağazaları anime için 52 sayfalık ücretsiz bir rehber kitap dağıtıyor:

Animenin kadrosu şu şekilde:

 • Shinnosuke Mitsushima - Satoru Fujinuma (29 yaşında)
 • Satoru Fujinuma olarak Tao Tsuchiya (10 yaşında)
 • Aoi Yukisenin gibi Hinazuki
 • Chinatsu Akasaki Airi Katagiri olarak
 • Yo Taichias Kenya
 • Akari KitoHiromi olarak
 • Ayaka NanazOsamu olarak
 • Yukitoshi KikuchiKazu olarak
 • Takahiro MizushimaHaziran Shiratori olarak
 • Minami TakayamaSachiko Fujinuma olarak
 • Mitsuru MiyamotoManabu Yatsushiro olarak

Tomohiko Ito (Kılıç Sanatı Çevrimiçi,Gümüş kaşık) diziyi yönetiyor veTaku Kişimoto(Gümüş kaşık,Haikyuu!!) seri kompozisyonunu ele alıyorA-1 Resimleri.Keigo Sasaki(Yedi ölümcül günah,Mavi şeytan) anime için karakterleri tasarlıyor veYuki Kajiura(Magi Madokes büyülü kız, Sword Art Online) müziği besteliyor.

Şarkıcı-söz yazarıSayuri'Sore wa Chiisa na Hikari no yō na' (Bu küçük bir ışık gibiydi) bitiş tema şarkısını seslendiriyor.

Kei Sanbe orijinal mangaya 2012'de başladı ve şu anda seri hale getiriliyor.Kadokava'sgenç asdergi. Mangaaday2014 yılında Tezuka Osamu Kültür Ödülü 'Okuyucu Ödülü' içinvebu yılki Manga Taisho Ödülleri.

Canlı aksiyon filmiadaptasyonbaşrolTatsuya FujiwaraveKasumi Arimuraniyetaçık19 Mart 2016'da.

Gömülü videolar için Kagayaki ve Dennis R'ye teşekkürler