Erica Lindbeck, Max Mittelman Nisan'da Yalanınızın Yıldızı İngilizce Dublaj Oyuncular

Erica Lindbeck, Max Mittelman Nisan'da Yalanınızın Yıldızı İngilizce Dublaj Oyuncular

Ayrıca: SAEKANO,Kalbin Marşı,Durarara!! ×2 İkinci Yaysürüm detayları ortaya çıktı

Amerika Aniplexİngilizce duyurdudubiçin dökmekNisan ayındaki yalanınızdeOtakonCuma günü Vegas'ta. Oyuncular, altındaADR Direktörü Patrick Seitz, içerir:

 • Max MittelmanKousei Arima olarak
 • Erica LindbeckKaori Miyazono olarak
 • Erica MendezTsubaki Sawabe olarak
 • Kyle McCarleyRyota Watari olarak
 • Erika HarlacherEmi Igawa olarak
 • Erik KimererTakeshi Aiza olarak
 • stephanie şehNagi Aiza olarak
 • Julie Ann TaylorNao Kashiwagi olarak
 • Robbie DaymondSaito olarak
 • Wendee LeeSaki Arima olarak
 • carrie keranenHiroko Seto olarak
 • Christina VeeKoharu Seto olarak

Aniplex of America, ilk 11 bölümlük ilk Blu-ray cildini 29 Mart'ta, ardından ikinci bölümü 12-22 bölümleriyle 31 Mayıs'ta yayınlamayı planlıyor. Her ikisi de 159,98 ABD Doları'ndan perakende satış yapacak.Amerika AniplexakışNisan ayında yalanınızAniplex Kanalı,hulu, vegevrek rulo.Naoshi ArakawaAnimeye ilham veren orijinal shōnen mangası, annesi öldüğünde piyano çalma yeteneğini kaybeden eski bir dahi çocuk olan Kōsei Arima'yı takip ediyor. Günlük hayatı monokromdur ancak tesadüfen bir kadın kemancıyla tanışmasıyla renklenmeye başlar. Kaori Miyazono, kişiliğiyle dolup taşan cüretkar bir girişimcidir. Kız tarafından büyülenen Kōsei, 14 yaşında kendi bacaklarıyla ilerlemeye başlar.

Kyōhei Ishiguro(Peri masalı,Psiko-Geçişbölüm yönetmeni) animeyi yönettiA-1 Resimleritarafından komut dosyası kapalıTakao Yoshioka(Lise,WATAMOTE).Yukiko Aikei(Hız Dünyası,Hiçbir Yerin Ortasındaki Ufuk) karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yaptı.Masaru Yokoyama(Kraliçe'nin Bıçağı,Dondurucu Titreşim) müziği bestelerken,Jin Aketagawa(Lise,doğa) ses yönetmeni olarak görev yaptı.

Aniplex of America ayrıca SAEKANO'nun çıkış detaylarını da açıkladı (Saekano: Sıkıcı Bir Kız Arkadaş Nasıl Yetiştirilir),Kalbin Marşı, veDurarara!! ×2 İkinci Yay. 13 bölümlük SAEKANO serisi, 29 Mart ve 31 Mayıs'ta iki Blu-ray Disk setinde gönderilecek. Sürümde İngilizce dublaj olmayacak ve bonuslar arasında illüstrasyonlu kartpostallar, çift taraflı kaplamalı şeffaf Blu-ray Disk kutuları ve orijinal karakter tasarımcısı tarafından gösterilen bir paketKurehito Misaki. Ön siparişler 18 Ocak'ta başlıyor. Her Blu-ray Disk seti 89,98 ABD Doları'na perakende satış yapacak ve mağaza fiyatı 69,98 ABD Doları olacak.

Şirket, The Anthem of the Heart'ın ithal sürümünü 30 Mart'ta sınırlı ve standart Blu-ray Disk sürümlerinde yayınlayacak. Ön siparişler 18 Ocak'ta başlıyor. Sınırlı sürüm üç disk içerecek (özellikli disk, bonus disk, ve bir ses CD'si). Ses CD'si orijinal film müziğini, müzik parçasını ve özel bir sesli dramayı içerecek. Diğer ekstralar arasında bir kitapçık, 52 sayfalık bir tiyatro broşürü ve video ekstraları bulunur. Sınırlı sürüm, 84,98 ABD Doları mağaza fiyatıyla 104,98 ABD Doları'na perakende satış yapacak. Standart sürüm bir Blu-ray Disk içerir ve mağaza fiyatı 54,98 ABD Doları olmak üzere 69,98 ABD Doları'na satılır.

Aniplex of America, Durarara'yı piyasaya sürecek!! ×2 Second Arc, 22 Mart ve 24 Mayıs'ta iki DVD ve Blu-ray Disc setinde (teknik olarak cilt 3 ve 4). Ön siparişler 18 Ocak'ta başlıyor. Yayınlar, Japonca ve İngilizce ses ile İngilizce ve İspanyolca altyazıları içerecek. Blu-ray Disk her perakende satışını 99,98 ABD Doları'na ve 79,98 ABD Doları mağaza fiyatına ve DVD'nin her perakende satışını 49,98 ABD Doları mağaza fiyatına 59,98 ABD Dolarına ayarlar. Cilt 4, bölüm 13.5'i içerecek.