Eski Kara Üye Suikast Sınıfında İlk Filmini Yaptı

Eski Kara Üye Suikast Sınıfında İlk Filmini Yaptı

Jigoku Sensei Nubeoyuncu yabancı dil öğretmeni Irina Jelaviç oynuyor

Eski Kara idolü KangJiyoung(Urakara, Koisuru Maison ~Rainbow Rose~) yakında çıkacak olan canlı aksiyon filminde profesyonel suikastçı ve yabancı dil öğretmeni Irina Jelaviç'i oynayacak.adaptasyonnın-ninYusei Matsui'sSuikast Sınıfımanga. Rol, Jiyong'un ilk kez bir filmde rol almasına işaret edecek.

Jiyong, Nisan ayında Kara'dan emekli oldu ve ardından İngilizce ve oyunculuk eğitimi almak için İngiltere'ye gitti. Daha sonra Ağustos ayında Sweet Power ajansıyla anlaştı ve Japonya'daki faaliyetlerine devam ediyor. o şu andabaşrolcanlı aksiyon televizyon dizisinde yōkai Yukime olarakadaptasyonnın-ninTakeshi OkanoveŞo Makura'sJigoku Sensei Nubemanga.

Film olacakaçıkJaponya'da 21 Mart 2015.

Hey! Söylemek! ZIPLAMAKgrup üyesiryosuke yamada(Kindaichi Vaka DosyalarıKindaichi) filmde Nagisa Shiota olarak oynayacak (üst sırada soldan ikinci resim). Ana kadro ayrıca şunları içerir:

Üst sıra, soldan sağa:

  • Masaki Suda(Prenses DenizanasıKuranosuke,Liseli Erkeklerin Günlük Yaşamları'Tadakuni) Karma Akabane olarak
  • Kippei Shiina(SHINOBI - Bıçak Altında KalpTenzen,vahşi 7Sekai) olarak Tadaomi Karasuma

Alt sıra, soldan sağa:

  • maika yamamoto(Kamen ÖğretmenSaeko,Ōoku: İç OdaNono), Kaede Kayano olarak
  • Seika Taketomi(Prenses ve PilotJuana del Moral,Sıcak yolFarklı) olarakRio Nakamura
  • Mio Yuki(Kami-sama hayır Iu TooriShoko), Yukiko Kanzaki olarak
  • Miku Uehara(Hōkago Groove's Chinatsu) Manami Okuda olarak

Koro-sensei, filmde CG olarak işlenecek. Karakterin seslendirme sanatçısı henüz açıklanmadı.

Eiichiro Hasumi(Umizarufilmler, Wild 7) filmi yönetiyor veTatsuya Kanazawa(Saru KilidiFilm, Şanslı Yedili) senaryoyu yazıyor. Çekimler, 31 Ağustos'ta Japonya'nın Kanto bölgesindeki banliyölerdeki terk edilmiş bir ilkokulda yerinde başladı ve Ekim ayının ortalarında tamamlandı. Filmin Twitter hesabı açıldı. gönderme Çekimler başladığından beri sette çekilen fotoğraflar.

MedyaniyetYayınlaAralık ayında Kuzey Amerika'da manganın ilk cildi. Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

Yeni öğretmenlerini öldürmeye çalışan bir grup uyumsuz hakkında mizahi ve aksiyon dolu bir hikaye - tuhaf güçleri ve süper gücü olan uzaylı bir ahtapot! Öğretmen az önce ayı yok etti ve öğrencileri önce onu yok edemezse dünyayı yok etmekle tehdit ediyor. İşleri daha karmaşık yapan şey, onun şimdiye kadar sahip oldukları en iyi öğretmen olması!

matsuibaşlatılanSuikast SınıfıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi 2012'de ve Shueisha 11. cildi 3 Ekim'de yayınladı.sıralanmışJaponya'nın 2013'te en çok satan mangasında yedi numara ve şu anda 11 milyondan fazla basılmış kopyası var. zaten diziesinlenilmişbirEtkinlikgeçen yıl anime ve aynı zamanda olacak bir televizyon anime dizisine ilham veriyorprömiyerOcak ayında.

Kaynaklar: orikon , Sanspo