Etrian Mystery Dungeon Videosu Egemen, Ninja Sınıflarını Tanıtıyor

Etrian Mystery Dungeon Videosu Egemen, Ninja Sınıflarını Tanıtıyor

atlusABD, 3DS oyununu 7 Nisan'da Kuzey Amerika'da piyasaya sürecek

atlusABD, Perşembe günü yaklaşan Sovereign sınıfını tanıtan bir video yayınlamaya başladıNintendo3DS oyunu Etrian Gizem Zindanı . Egemen sınıf, bir gürz taşırken ve ağır zırh giyerken müttefiklerini güçlendirir ve korur.

Atlus ABD daha önceilan edildiHexer, Dancer, Landsknecht, Protector, Runemaster sınıfları. Şirket ayrıca geçen hafta Ninja sınıfı için bir tanıtım videosu yayınladı.

Mystery Dungeon oyun serisi ile Etrian Odyssey serisi arasındaki geçiş, 5 Mart'ta Japonya'da piyasaya sürüldü ve 7 Nisan'da Kuzey Amerika'da olacak. Atlus USA, hem fiziksel hem de dijital sürümleri 39,99 ABD Doları karşılığında yayınlamayı planlıyor. Kuzey Amerika'daki lansman baskısında 28 sayfalık bir görsel kitap ve oyunun müziklerinden altı temanın kaba versiyonlarını içeren bir CD yer alacak.Mystery Dungeon oyun serisi gibi, Etrian Mystery Dungeon da bir oyuncu bir zindana her girdiğinde yeni bir rastgele harita içerecek. Oyuncular, on farklı Etrian Odyssey sınıfı türünden seçilen en fazla dört kişilik bir grupla keşfe çıkıyor. Keşif, Etrian Odyssey birinci şahıstan farklı olarak üçüncü şahıs perspektifinde olacak ve oyuncular kendi grup gruplarını kontrol etmelidir.

Atlus'Shigeo KomoriYapımcı ve yönetmen olarak Yukari Yokoro (sanat yönetmeni, Etrian Odyssey IV) görev yapacak.Spike Chunsoft'sSeiichiro NagahataveKaoru Hasegawasırasıyla proje direktörü ve karakter tasarımcısı olarak görev yapacak. Diğer personel üyeleri önceki Etrian Odyssey oyunlarından dönüyor:YuzoKoshiro müziği besteleyecek, Yūji Himukai sınıf tasarımlarını hazırlayacak,Shin Nagazavacanavar tasarımları sağlayacak ve Nizō Yamamoto sanat süpervizörü olarak görev yapacak.

ninja-2- ninja-3- ninja-4- ninja.png ninja_3d.png ninja_3dm.png egemen-1- egemen-2- egemen-3- egemen-4- egemen-5- egemen-6- egemen-7- egemen_f egemen_m sov_f sov_m
ninja-1-.png ninja-2-.png ninja-3-.png ninja-4-.png ninja.png
ninja_3d.png ninja_3dm.png egemen-1-.png egemen-2-.png egemen-3-.png
egemen-4-.png egemen-5-.png egemen-6-.png egemen-7-.png egemen_f
egemen_m sov_f.png sov_m.png